Jazz na najwyższym poziomie w Rumi

Koncert Jazz w Rumi
Ilona Damięcka i Mateusz Smoczyński fot. Marta Rzepka
Reklama
Reklama

Stacja Kultura zaprasza na koncert Ilony Damięckiej i Mateusza Smoczyńskiego. Wstęp wolny!

Tym razem gośćmi muzycznej sceny bibliotecznej będą: Ilona Damięcka (wokal, fortepian) i Mateusz Smoczyński (skrzypce). Duet zagra utwory z płyty „Hope”.

Reklama
Reklama

Muzyka z albumu „Hope” jest muzyką ilustracyjną. Począwszy od pierwszego utworu ,,The Sea”, a kończąc na wokalnym „Ten Four” album przepełniony jest w większości minimalizmem i subtelnym ciepłym brzmieniem. Pojawiają się również kompozycje zainspirowane muzyką żydowską. Na płycie pojawia się też ukłon w stronę wielkiego mistrza Tomasza Stańki i jedną kompozycję Ilona Damięcka dedykuje właśnie Jemu.

Koncert odbędzie się 14 marca o godzinie 18:30 w Stacji Kultura (ul. Starowiejska 2). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki, które będą wydawane w Stacji Kultura od 4 marca.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat wydarzeń, koncertów i imprez w Rumi znajdziesz w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *