Jak świętować Dzień Kobiet w Rumi?

man and woman
Photo by Vera Arsic on Pexels.com
Reklama
Reklama

Jak spędzić Dzień Kobiet w Rumi? Sprawdź wydarzenia i atrakcje, które zaplanowano z tej okazji w naszym mieście!

Kino na obcasach w Rumi

Ten film to światowy fenomen. W Stanach Zjednoczonych „Tylko nie ty” bije rekordy popularności i właśnie produkcję z Sydney Sweeney i Glenem Powellem będzie można zobaczyć w marcu podczas „Kina na Obcasach”

Reklama
Reklama

W filmie „Tylko nie ty” Bea (Sydney Sweeney) i Ben (Glen Powell) wyglądają na idealną parę, ale po niesamowitej pierwszej randce wydarza się coś, co sprawia, że ich ognista relacja staje się lodowato zimna – aż do momentu, gdy niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii. Bea i Ben robią więc to, co zrobiłoby dwoje dorosłych: udają, że są parą.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 4 marca o godz. 19.00 w Multikinie Rumia (Galeria Rumia).

Uroczysty koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w Rumi

9 marca o godz. 16:00 w hali MOSiR Rumia (ul. Mickiewicza) odbędzie się Uroczysty koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Tegoroczny koncert zabierze nas do świata relacji pomiędzy obojgiem płci. Delikatne niuanse w zachowaniu zarówno kobiet jak mężczyzn mogą doprowadzić do śmiechu, łez lub śmiechu przez łzy.

Wydarzenie poprowadzi Szymon Jachimek. Na scenie wystąpią Kasia Cygan, Justyna Jasiulewicz, Szymon Jachimek, Maciej Łyszkiewicz, Krzysztof Brzozowski, Michał Kowalski oraz pomysłodawczyni Aga Skawińska.

Bilety w cenie 25 i 30 zł, do nabycia w godzinach pracy MDK Rumia (9:00-20:00).

Dzień kobiet na sportowo! Może parkrun Rumia?

parkrun rumia, biegi rumia, bieg, zawody

Zabierz ze sobą żonę, mamę, siostrę, kuzynkę, dziewczynę, koleżankę, sąsiadkę i pokaż jej czym jest parkrun! Pokaż jej, że parkrun jest dla każdego. Pokaż jej, że nawet jeśli nie ma sportowej sylwetki, może tu przyjść i poczuć się naprawdę dobrze. Bez stresu i presji może przespacerować lub przetruchtać 5 km we własnym tempie, za to w fantastycznej atmosferze. Na mecie zostanie powitana jak prawdziwy zwycięzca, bo na parkrun przecież każdy jest zwycięzcą. Zachęcamy do przyjścia we fioletowych lub różowych koszulkach. Kobiety na parkrun!
Spotkajmy się 9 marca i pokażmy jaka siła i piękno drzemie w kobietach.

parkrun Rumia. 9 marca (sobota), 9:00. Park Miejski w Rumi, ul. Starowiejska.

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”. Jeśli chcesz, żebym napisał o Twoim projekcie – zapraszam do kontaktu.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *