Reklama Reklama

Jak świętować Dzień Kobiet w Rumi?

Jak spędzić Dzień Kobiet w Rumi? Sprawdź wydarzenia i atrakcje, które zaplanowano z tej okazji w naszym mieście!

Zespół Leszcze zagra z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn

Reklama Reklama

Miejski Dom Kultury w Rumi oraz MOSiR Rumia zapraszają na Uroczysty Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn.

Na scenie wystąpią: zespół Leszcze z Maciejem Miecznikowskim oraz: Iza Kowalewska, Anna
Męczyńska, Agnieszka Skawińska
i świętujący swój jubileusz Maciej Łyszkiewicz. Artysta działa na scenie muzycznej od lat 80. Jest współtwórcą sukcesów zespołu No Limits, Leszcze i Łyczacza, stoi też na czele formacji The Q.

Uroczysty Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn odbędzie się 11 marca (w sobotę) na Hali MOSiR w Rumi, o godzinie 19.15. Bilety w cenie 25 i 30 zł do zakupienia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Rumi, ul. Mickiewicza 19.

Dzień kobiet na sportowo! Może parkrun Rumia?

parkrun rumia, biegi rumia, bieg, zawody

Zabierz ze sobą żonę, mamę, siostrę, kuzynkę, dziewczynę, koleżankę, sąsiadkę i pokaż jej czym jest parkrun! Pokaż jej, że parkrun jest dla każdego. Pokaż jej, że nawet jeśli nie ma sportowej sylwetki, może tu przyjść i poczuć się naprawdę dobrze. Bez stresu i presji może przespacerować lub przetruchtać 5 km we własnym tempie, za to w fantastycznej atmosferze. Na mecie zostanie powitana jak prawdziwy zwycięzca, bo na parkrun przecież każdy jest zwycięzcą. Zachęcamy do przyjścia we fioletowych lub różowych koszulkach. Kobiety na parkrun!
Spotkajmy się 11 marca i pokażmy jaka siła i piękno drzemie w kobietach.

11 marca (sobota), 9:00. Park Miejski w Rumi, Staromiejska, 84-230 Rumia.

NMF: Minimaraton Krzyk

Reklama Reklama

Przygotuj się na noc z dreszczykiem! 10 marca w Multikinie odbędzie się minimaraton horrorów, w trakcie których zaprezentowane zostaną dwa filmy: „KRZYK” z 2022 roku – oraz – premierowo – „KRZYK VI”!

Najnowsze części kultowego slashera zadowolą nie tylko najbardziej zagorzałych fanów serii. Przekonaj się, czy tym razem bohaterom uda się przechytrzyć przebiegłego Ghostface’a i… ujść z życiem. Jedno jest pewne: tej nocy nikt nie zaśnie przed ekranem. Seans będzie trzymać w napięciu aż do ostatniej minuty!

Więcej informacji na stronie: https://multikino.pl/wydarzenia/nmf-minimaraton-krzyk

Co jeszcze dzieje się w Rumi? Imprezy, wydarzenia, koncerty, spektakle

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”. Jeśli chcesz, żebym napisał o Twoim projekcie – zapraszam do kontaktu.

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *