Imprezy, kultura i rozrywka

Jak świętować Dzień Kobiet w Rumi? (2020)

Jak świętować Dzień Kobiet w Rumi? (2020)
Reklama Reklama

Jak spędzić Dzień Kobiet w Rumi? Sprawdź wydarzenia i atrakcje, które zaplanowano z tej okazji w naszym mieście!Dzień kobiet w Rumi. Wieczór z arią – aria ze śmiechem!

“Wieczór z arią – aria ze śmiechem” to przezabawny program artystyczny dla koneserów muzyki, którzy pragną spędzić wyjątkowy wieczór, słuchając utworów wykonanych przez wysokiej klasy artystów. Podczas “Wieczoru z arią” będą Państwo mieli okazję przypomnieć sobie popularne utwory z operetek takich jak np. Perła z Tokaju, Cygańska miłość czy Księżniczka Czardasza. Staną się też Państwo świadkami historii miłosnej, która rozegra się na scenie, bo przecież „nie kochać w taką noc to grzech”…

Wystąpią:

 • Sonia Warzyńska– Dettlaff-sopran,
 • Maciej Gronek – tenor,
 • Grażyna Troć – fortepian,
 • Anna Szalk – skrzypce.

Dzień Kobiet w Rumi. Koncert “Wieczór z arią – aria ze śmiechem”. 8 marca 2020 r., godz. 16:00-17:30. Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo (ul. Pomorska 11, 84-230 Rumia). Wstęp wolny!

Dzień kobiet w Rumi – coś dla duszy i ciała.

Z kolei 10 marca, również w Domu Kultury SM Janowo, odbędzie się wydarzenie pt. “Dzień Kobiet dla ciała i duszy”. Swój udział zapowiedzieli:

 • Pedive – Gabinet Podologiczno-kosmetyczny;
 • Irena Hałasa – olejki eteryczne doTERRA;
 • Małgorzata Rawicka – konsultantka kosmetyczna: ambasadorka marki Artistry;
 • Katarzyna – konsultacje fryzjerskie;
 • Anna Szlagowska – Kowalewska; Akademia zdrowia Rumia; analiza składu ciała wraz z omówieniem; konsultacja dietetyczna
 • Katarzyna Wojtera – animator, trener aktywności prozdrowotnych
 • ELLNails Elżbieta Dorgosz – studio paznokcia

10 marca (wtorek), godz. 14:00-18:00. Wstęp wolny!

Dzień Kobiet w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi – zajęcia ruchowe i wspólny trening!

W Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi odbędzie się wspólny trening dla kobiet: rozgrzewka, ćwiczenia ogólnowzmacniające, a na końcu rozciąganie i relaks.
Trening poprowadzi trenerka Weronika. To wspaniała dziewczyna z wieloletnim doświadczeniami, która teraz robi doktorat na AWF i prowadzi badania naukowe o ćwiczeniach dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz czynnie pracuje zawodowo z podopiecznymi w studiu Movewell koło Galerii Rumia.

Reklama Reklama

Zajęcia zaplanowano na sobotę (7 marca) na godzinę 11:30 do 13:00. Wydarzenie bezpłatne! Organizatorzy proszą, aby (jeśli masz taką możliwość) przynieść matę do ćwiczeń, wodę i jakiś ręcznik.

265 parkrun Rumia z okazji Dnia Kobiet

Zabierz ze sobą żonę, mamę, siostrę, kuzynkę, dziewczynę, koleżankę, sąsiadkę i pokaż jej czym jest parkrun! Pokaż jej, że parkrun jest dla każdego. Pokaż jej, że nawet jeśli nie ma sportowej sylwetki, może tu przyjść i poczuć się naprawdę dobrze. Bez stresu i presji może przespacerować lub przetruchtać 5 km we własnym tempie, za to w fantastycznej atmosferze. Na mecie zostanie powitana jak prawdziwy zwycięzca, bo na parkrun przecież każdy jest zwycięzcą. Zachęcamy do przyjścia we fioletowych lub różowych koszulkach. Kobiety na parkrun!
Spotkajmy się 7 marca i pokażmy jaka siła i piękno drzemie w kobietach.
#IWD parkrun

7 marca (sobota), 9:00. Park Miejski w Rumi, Staromiejska, 84-230 Rumia.

źródło: informacje prasowa Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo / SP nr 8 w Rumi


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *