Jechał 130 km/h na „50-tce”. Stracił prawo jazdy.

przekroczenie predkosci w rumi
Reklama
Reklama

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole prędkości w Rumi. W trakcie służby policjanci zatrzymali prawo jazdy młodego kierowcy Seata, z uwagi na przekroczenie dozwolonej prędkości na terenie zabudowanym o 80 km/h.Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji prowadzili w poniedziałek (16 listopada) kontrole prędkości na terenie Rumi. Przed godziną 21:00, podczas służby na ul. Grunwaldzkiej, mundurowi zatrzymali 20-latka z powiatu puckiego.

Reklama
Reklama

Mężczyzna jechał z prędkością 130 km/h na obszarze z ograniczeniem prędkości do 50 km/h. W trakcie kontroli drogowej sprawdzony został także jego stan trzeźwości. Był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące oraz ukarali mandatem za przekroczenie dozwolonej prędkości i 10 punktami karnymi.

Z kolei dzień wcześniej, w niedzielę (15 listopada), funkcjonariusze z Rumi zatrzymali na ul. Kosynierów poszukiwanego listem gończym 30-latka. Mężczyzna odpowie także za posiadanie narkotyków. Więcej o tym zdarzeniu przeczytacie w osobnym wpisie (kliknij, aby przejść).

(wpis na podstawie informacji Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *