Jechali autem pod wpływem amfetaminy. Sami zawiadomili policję

amfetamina rumia kierowca pasazerka z rumi
Reklama
Reklama

Policjanci z Komendy Powiatowej w Lęborku zatrzymali 26-letniego gdańszczanina oraz jego 18-letnią pasażerkę z Rumi, którzy zadzwonili na policję twierdząc, że ktoś za nim jedzie i chce ukraść mu samochód. Jak się okazało, obydwoje znajdowali się pod wpływem amfetaminy.

15 lutego (sobota) policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego lęborskiej komendy zatrzymali 26-letniego kierującego audi, który zadzwonił na policję twierdząc, iż ktoś cały czas za nim jedzie i chce ukraść mu samochód. Podczas interwencji mieszkaniec Gdańska oraz pasażerka pojazdu, 18-letnia mieszkanka Rumi, swoim zachowaniem wzbudzili u funkcjonariuszy podejrzenie, że mogą znajdować się pod wpływem narkotyków. Obydwoje byli bardzo pobudzeni, przekrzykiwali się nawzajem i wymachiwali rękoma.

Reklama
Reklama

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Mundurowi przeprowadzili wstępne badanie narkotesterem, które wykazało, że mężczyzna i kobieta zażyli amfetaminę. Ponadto, policjanci znaleźli w pojeździe pudełko z białym proszkiem, który również okazał się amfetaminą. Policjanci zatrzymali ich w policyjnej celi a pojazd zabezpieczyli na policyjnym parkingu.

26-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy oraz pobrano krew do badań. Teraz za swoje czyny podejrzany odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających oraz prowadzenie pojazdu pod ich wpływem może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(na podstawie: pomorska.policja.gov.pl)

Nagranie od czytelników:

Jak zwykle niezawodni czytelnicy bloga, Pani Katarzyna i Pan Dariusz, w komentarzach przesłali mi wizualizację zdarzenia. Enjoy! 😉

Jest to oczywiście fragment filmu Chłopaki Nie Płaczą (2000 r.), w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Zobacz więcej:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *