Jesteście niesamowici! Tłumy podczas akcji charytatywnej dla 8-letniego Filipa!

Jesteście niesamowici! Tłumy podczas akcji charytatywnej dla 8-letniego Filipa!
Reklama
Reklama

W minioną niedzielę (24 listopada) na hali MOSiR Rumia odbyła się akcja charytatywna, podczas której zbierane były środki finansowe na leczenie Filipa. 8-latek z Rumi choruje na ostrą białaczkę limfoblatyczną. Po raz kolejny pokazaliście, że macie wielkie serce!Pomóżmy Filipowi pokonać białaczkę!

O zbiórce środków na leczenie 8-letniego Filipa Gondka z Rumi, u którego zdiagnozowano ostrą białaczka limfoblatyczną, pisałem we wpisie na blogu z 23 października. Link do wpisu zamieściłem na fanpage’u Tymczasem w Rumi, gdzie uzyskał kosmiczne zasięgi- przede wszystkim dzięki ponad 580 dalszym udostępnieniom przez mieszkańców!

Reklama
Reklama

Akcja Charytatywna w Rumi (24 listopada)

W miniony weekend w Rumi odbyła się specjalna akcja charytatywna, promująca zbiórkę środków na leczenie chłopca. Wydarzenie odbyło się 24 listopada, w godzinach 16:00-19:00, w hali MOSiR Rumia. Podczas imprezy wystąpili m.in.:

 • półfinalista programu Mam Talent, iluzjonista – Tomasz Jusza,
 • Zespół tańca Spin MOSiR Rumia,
 • Gym&Fun,
 • Klub Jazdy Figurowej Spin on Rolls,
 • Łukasz Roszkowski z pokazem akrobatyki na szarfach,
 • grupy taneczne ze studia Creative Dance
 • oraz dzieci i młodzież ze szkoły SP nr 9 w Rumi.

Przez cały czas trwania wydarzenia prowadzono świąteczny kiermasz oraz specjalne licytacje i loterie. Nie zabrakło także kąciku zabaw dla dzieci (Active Life), malowania buziek, pysznego ciasta, kawy i innych smakołyków.

[ngg src=”galleries” ids=”28″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Jak poinformowali organizatorzy imprezy, dotychczas w akcji charytatywnej dla Filipa Gondka udało się zebrać ponad 25 tysięcy złotych! Jesteście niesamowici!

Informacje o tym, jak można pomóc i wesprzeć Filipa znajdziecie na stronie “Fundacja dzieciom”, na której konto można dokonywać wpłat oraz przekazać 1% podatku:

KLIKNIJ: Filip Gondek – Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *