Joanna Krzyżanek rozbawiła młodych czytelników w Rumi

Joanna Krzyżanek rozbawiła młodych czytelników w Rumi
Reklama
Reklama

Stację Kultura w Rumi odwiedziła ostatnio Joanna Krzyżanek, autorka książek dla młodszych czytelników.W ubiegły czwartek (8 października) w Stacji Kultura w Rumi odbyło się spotkanie autorskie i warsztaty z Joanną Krzyżanek, autorką książek dla młodszych czytelników. W najpiękniejszej bibliotece na świecie dzieci posłuchały opowiastki o kurze Adeli i Ymelce, zajrzały do różnych domostw opisywanych przez autorkę w książkach oraz własnoręcznie wykonały małe drewniane domki.

Reklama
Reklama

Zabawy i śmiechu było co niemiara! Każdy pomysł, który zrodził się w głowie dziecka znalazł swoje odbicie w pracy. Powstały różne domki, m. in. z warzywnymi ogrodami na dachu, z mieszkańcem relaksującym się na hamaku, z rozległymi podwórkami. Każdy uczestnik spotkania powędrował zadowolony do domu z własnym domkiem na pamiątkę. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie! – komentują organizatorzy.

„Od baśni do fantasy”

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Od baśni do fantasy”, na który Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi

Więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi dowiecie się z kategorii na blogu: Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi. Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: Kontakt.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *