„Uliczne życie” w wykonaniu Magdy Mokrzan

„Uliczne życie” w wykonaniu Magdy Mokrzan
Reklama
Reklama

Wernisaż wystawy Magdy Mokrzan pt. „Street Life” oraz mini-recital fortepianowy Michała Ciesielskiego. Tak wygląda plan Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo na niedzielne popołudnie 18 października. Wstęp wolny!Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo zaprasza na wernisaż grafiki w wykonaniu studentki gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, Magdy Mokrzan. Wystawa nosi nazwę „Street Life”.

Reklama
Reklama

O autorce prac:

Nazywam się Magda Mokrzan. Jestem studentką Grafiki ze specjalnością Animacja na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuję się ilustracją, animacją oraz szeroko rozumianą grafiką projektową. Inspiruje mnie życie w mieście, gdzie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Skupiam się na drobnych czynnościach dnia codziennego, które tworzą nasze życie. Staram się opowiedzieć o otaczającym nas świecie w niespotykany wcześniej sposób. Kocham ilustrowane magazyny, książki, streetart oraz jestem fanką zinów – mówi o sobie artystka.

Imprezę ubogaci muzycznie znakomity pianista Michał Ciesielski.

„Street Life”. Wystawa Magdy Mokrzan. Niedziela, 18 października 2020 r., godz. 17.00. Wstęp wolny!

Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi

Więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi dowiecie się z kategorii na blogu: Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi. Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: Kontakt.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *