Imprezy, kultura i rozrywka

Jubileusz artystyczny dyrektor MDK Rumia Agnieszki Skawińskiej

Jubileusz artystyczny dyrektor MDK Rumia Agnieszki Skawińskiej
Reklama Reklama

Agnieszka Skawińska – aktorka, animatorka kultury i dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi, obchodzi jubileusz 10-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji zaprezentuje swój recital piosenki autorskiej pt. „Może jestem…”.Jak mówi sama artystka, “Może Jestem…” skłania widza do zastanowienia się nad własnym „odbiciem w lustrze”. To gwarancja doskonałej rozrywki, wyrafinowanej w warstwie muzycznej i tekstowej. Nostalgia i humor przeplatają się ze sobą w wyważonych proporcjach. Premiera recitalu odbyła się 29 października 2016 r. w Rumi.

Wieczór podsumowujący jej dotychczasową działalność artystyczną odbędzie się w rumskim MDKu (ul. Mickiewicza 19), 25 stycznia (w sobotę) o godzinie 18.00. Agnieszce Skawińskiej akompaniować będą: Agata Oriana Kwahs na wiolonczeli oraz Maciej Łyszkiewicz na fortepianie.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.