Kabaret „Nic nowego pod słońcem”

Kabaret w Rumi Nic nowego Holland Sławomir MDK Rumia 2024
Reklama
Reklama

Spektakl kabaretowy „Nic nowego pod słońcem” w reżyserii Jacka Bursztynowicza oparty jest na tekstach Juliana Tuwima, Antoniego Słonimskiego, Bolesława Leśmiana, Jerzego Jurandota, Oskara Kanitza. Benedytkra Hertza, Mariana Hemara, Konstantego I. Gałczyńskiego. 

Na scenie Miejskiego Domu Kultury w Rumi zobaczymy aktora Sławomira Hollanda. 

Reklama
Reklama

Sławomir Holland – absolwent PWST we Wrocławiu, aktor teatrów w Kielcach, Bydgoszczy, Warszawie. Wystąpił w ponad stu filmach i serialach. Jest wykonawcą trzech monodramów: „Nic nowego pod słońcem” (Złoty Liść Retro 2012), „Josela Rakowera rozmowa z Bogiem” (Nagroda Publiczności na III Łódzkim Festiwalu Monodramu 2012) oraz „Życie Jadzi według mnie”.

„Nic nowego pod słońcem” – spektakl kabaretowy. Sławomir Holland.
09.02.2024 (piątek) godz. 18:00, Miejski Dom Kultury w Rumi ul. Mickiewicza 19. Bilety do nabycia w sekretariacie MDK Rumia: 25 zł – ulgowy, 35zł – normalny.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat wydarzeń, koncertów i imprez w Rumi znajdziesz w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

(źródło: mat. promocyjne MDK Rumia)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *