Spotkanie podróżnicze „Camino Trzech Pokoleń”

Spotkanie podróżnicze Camino Trzech Pokoleń
Reklama
Reklama

Miejski Dom Kultury w Rumi zaprasza na autorskie wydarzenie podróżnicze „Camino Trzech Pokoleń”.

Będzie to spotkanie rodzinne i dla rodzin. O swojej wyprawie z Porto do Santiago de Compostela szlakiem Camino Litoral opowie Alicja Skolimowska, która wraz z Mamą i córką wyruszyła w trasę latem 2023 roku. W MDK Rumia zagości Alicja z córką, a z Panią Elżbietą zaplanowane jest łączenie drogą wideo.

Reklama
Reklama

W trakcie spotkania na scenie wystąpi zespół MUZAika, działający przy MDK Rumia. Panie zaprezentują utwory komponujące się z przeżyciami podróżniczek.

Na wydarzenie zapraszamy całe rodziny. W trakcie wydarzenia przewidziany jest kącik dla dzieci z kolorowankami. Mamy nadzieję zainspirować Was przez ten czas do wyjątkowej przygody – zapowiada MDK Rumia.

Spotkanie podróżnicze „Camino Trzech Pokoleń”. 25.01.2024 (czwartek), g. 17:00. Miejsce: MDK Rumia, ul. Mickiewicza 19. Wstęp wolny!

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat wydarzeń, koncertów i imprez w Rumi znajdziesz w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

(źródło: mat. promocyjne MDK Rumia)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *