Kabaret Skeczów Męczących w Rumi

kabaret skeczow meczacych w rumi mosir rumia tymczasem w rumi imprezy rozrywka (1)
Reklama
Reklama

Kabaret Skeczów Męczących zapowiedział swój przyjazd do Rumi. Występ zobaczymy w marcu 2021 roku.Kabaret Skeczów Męczących w programie „Najśmieszniejszy”

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Reklama
Reklama

(opis organizatora wydarzenia)

Kiedy i gdzie?

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Rumi 6 marca 2021 r. o godz. 17:00, w Hali MOSiR, Adama Mickiewicza 49.

Ceny i zakup biletów

Według strony kupbilecik.pl, bilety kosztują od 65 do 85 zł. Tam też znajdziecie szczegóły.

Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi

Więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi dowiecie się z kategorii na blogu: Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi. Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: Kontakt.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *