Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Rumi

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Rumi
Reklama
Reklama

Kabaret Skeczów Męczących w grudniu przyjedzie do Rumi. Artyści zaprezentują program „Najśmieszniejszy”.

„Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.”

Reklama
Reklama
(fragment zapowiedzi organizatora wydarzenia)

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Rumi 4 grudnia 2021 roku, na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Start o godzinie 16.00 (goście wpuszczani będą od 15:30). Bilety dostępne są w cenie: 85, 75 i 65 zł, na stronie: kabaretowebilety.pl.

To kolejny tego typu występ w Rumi w ostatnim czasie. 16 października, również na hali MOSiR Rumia, swoje 20. urodziny świętował Kabaret Neo-Nówka. Bilety na wydarzenie z udziałem Romana Żurka, Michała Gawlińskiego, Radosława Bieleckiego oraz towarzyszącego im zespołu Żarówki wyprzedały się praktycznie w całości.

Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi

kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi? Kliknij, aby sprawdzić.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *