Koncert zespołu Enej w Rumi

Koncert zespołu Enej w Rumi
Reklama
Reklama

Rockowo – folkowy zespół Enej wystąpi podczas tegorocznego koncertu kolęd w Rumi. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 21 grudnia 2021 r.

Grupa Enej to polski zespół rockowo – folkowy, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoducha oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego managera zespołu). Nazwa zespołu pochodzi od imienia głównego bohatera „Eneidy” Iwana Kotlarewskiego – Eneja, wesołego kozaka podróżującego po świecie.

Reklama
Reklama

Artyści stanowią mieszankę różnorodną kulturowo, co ma swe źródło w pochodzeniu członków zespołu – rodzina braci Sołoducha ma korzenie ukraińskie, Mirosław Ortyński urodził się we Lwowie, a pozostali członkowie zespołu to Polacy.

Zespół poprzednim razem odwiedził Rumię w 2019 roku. Był wówczas gwiazdą wieczoru podczas festynu związanego z obchodami rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Kolędowanie z Enejem w Rumi

Tym razem grupa Enej zaprezentuje się rumskiej publiczności podczas koncertu kolęd. Wydarzenie odbędzie się 21 grudnia o godzinie 19.00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi (ul. Mickiewicza 49). Bilety dostępne są w cenach: 65, 70 i 75 złotych, między innymi na stronie: https://kulturairozrywka.pl/enej-koncert-koled/kup-bilet/39370.

Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi

kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi? Kiedy odbędzie się koncert Twojego ulubionego zespołu? Kliknij, aby przejść.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *