Kilogram amfetaminy, prawie 5 kg marihuany i…pies Edek ;)

wejherowo narkotyki pies 6 kilogramow
Reklama
Reklama

Kryminalni z Wejherowa wspólnie z funkcjonariuszem Krajowej Administracji Skarbowej ujawnili oraz zabezpieczyli prawie 6 kg narkotyków.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. Policjanci w trakcie kontroli drogowej u kierowcy Audi ujawnili w samochodzie prawie kilogram amfetaminy. Narkotyki te były przewożone przez zatrzymanego mężczyznę w reklamówce na przednim siedzeniu w samochodzie, którym przemieszczał się ulicami Wejherowa.

Reklama
Reklama
fot. KPP Wejherowo

Kryminalni, wspólnie z funkcjonariuszem Krajowej Administracji Skarbowej i z psem tropiącym przeszukali pomieszczenie gospodarcze, którym dysponował zatrzymany. Podczas sprawdzania tego pomieszczania pies tropiący Edek ujawnił narkotyki, które popakowane były w worki hermetycznie zamknięte. W workach tych znajdowała się marihuana o wadze około 4,5 kilograma oraz mniejsze worki z amfetaminą.

Pies, który wykrył narkotyki w Rumi
fot. KPP Wejherowo

19-latek został zatrzymany i doprowadzony do wejherowskiej komendy. Został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

źródło: Komenda Powiatowa Policji Wejherowo

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *