Będzie dodatkowe oświetlenie przy przejściach dla pieszych w Rumi!

Rumia Nowe Oswietlenie Przejscia Do Pieszych 1

Jak zapowiedział Urząd Miasta Rumia, jeszcze w tym roku na ul. Dąbrowskiego, Dębogórskiej, Gdańskiej, Kosynierów, Sabata, Starowiejskiej i Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego doświetlone zostaną przejścia dla pieszych.Reklama Reklama

W każdej z 15 lokalizacji pojawią się 2 nowoczesne słupy oświetleniowe wraz z oprawami w technologii LED. Dodatkowo, doświetlonych zostanie 5 przejść dla pieszych, które prowadzą do Szkoły Podstawowej numer 6 im. A. Majkowskiego (ul. Żwirki i Wigury oraz Ceynowy). Obie inwestycje zostaną zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Projektowaniem oświetlenia zajmuje się firma Energa Oświetlenie Sp z o.o. Proces ten ma się zakończyć najpóźniej w czerwcu 2020 r.. Realizacja inwestycji nastąpi najprawdopodobniej jesienią.

źródło: Urząd Miasta Rumi

Zobacz:


Reklama Reklama

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *