Reklama Reklama

Kolejne osiedle przy ul. Dębogórskiej w Rumi?

Jak podpowiada mi jedna z czytelniczek, Pani Joanna, w pobliżu łąk przy ulicach Dębogórskiej, Pomorskiej i Gdańskiej powstanie kolejna prywatna inwestycja. Deweloper, firma Orlex Invest, nazwał ją „Nowe Janowo”.

Reklama Reklama

Osiedle ma składać się z 4 budynków, w których zaprojektowano 2 i 3 pokojowe mieszkania. „Nowe Janowo” powstanie prawdopodobnie (nie znalazłem nigdzie dokładniej lokalizacji) na działce przylegającej do terenów Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Rumi.

„Dynamicznie rozwijająca się okolica, oraz doskonały dojazd do Gdyni a także bliskość szkół, przedszkoli i sklepów sprawia, że mieszkanie na Osiedlu Nowe Janowo będzie komfortowe.” – tak reklamuje swoją nową inwestycję deweloper Orlex Invest. Na stronie firmy zostały udostępnione wizualizacje, które prezentują się następująco:

źródło: https://www.orlexinvest.pl/inwestycje/osiedle-nowe-janowo?tab=about-invest

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *