Reklama Reklama

Bezpłatne treningi rugby z Arką Rumia!

Niestety, skończyły się już wakacje i zaczęła się szkoła. Są jednak dobre wiadomości! Po letnich obozach i półkoloniach, Rugby Club Arka Rumia wraca pełną parą do regularnych treningów dzieci i młodzieży!Reklama Reklama

Jeżeli chcecie spróbować najdoskonalszego i najbardziej wszechstronnego sportu na Świecie, przyjdźcie na zajęcia! Tutaj nie liczy się wzrost, waga, ani wygląd, liczą się chęci. Z naszą młodzieżą pracują jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych trenerów w Polsce. Więcej informacji na oficjalnym profilu klubu na Facebooku: https://www.facebook.com/ARKARUMIA lub pod numerem telefonu: 501 769 824.

W weekend zagrają seniorzy

Z kolei w najbliższą sobotę (14 września) swój mecz II Ligi Rugby rozegra sekcja seniorów. Spotkanie RC Arka Rumia – Gryfy Rugby Ruda Śląska rozpocznie się o godzinie 14:00, na boisku przy ul. Mickiewicza 43. Wstęp wolny!


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *