Reklama Reklama

Kolizja na ul. Dąbrowskiego w Rumi

Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie poinformowała o kolizji z udziałem samochodu osobowego na ulicy Dąbrowskiego w Rumi. Strażacy interweniowali także przy kilku innych zdarzeniach.

Reklama Reklama

Do tytułowej kolizji doszło w niedzielę (23 stycznia), około godziny 15.20, na wysokości stacji Orlen w Rumi (ul. Dąbrowskiego). Według relacji służb, auto uderzyło tam w jedną z latarni, które znajdują się na pasie zieleni rozdzielającym jezdnie oraz chodnik.

Działania naszych strażaków objęły zabezpieczenie miejsca zdarzenia, zabezpieczenie działań policji oraz pracowników zakładu energetycznego. Po usunięciu samochodu uprzątnięto latarnię z chodnika oraz zamieciono miejsce zdarzenia z pozostałości pokolizyjnych – opowiadają strażacy w komunikacie.

Inne interwencje w Rumi (16-18.01.2022)

Miniony tydzień był bardzo pracowity dla strażaków OSP Reda, którzy interweniowali wielokrotnie także w Rumi, m.in.:

przy pożarze altany na ogródkach działkowych (16.01/ 23:20) – Rumia, ulica Pomorska:

pożarze budynku przy ul. Janowskiej w Rumi (17.01/ 09:32);

czy przy wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na ul. Sobieskiego w Rumi – DK nr 6 (18.01/ 17:13)

Sygnały od czytelników

Jeśli jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia na terenie Rumi lub po prostu chciałbyś się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami o mieście, zapraszam do kontaktu!

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *