Kolizja na ul. Dąbrowskiego w Rumi

Kolizja na ul. Dąbrowskiego w Rumi
Reklama
Reklama

Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie poinformowała o kolizji z udziałem samochodu osobowego na ulicy Dąbrowskiego w Rumi. Strażacy interweniowali także przy kilku innych zdarzeniach.

Do tytułowej kolizji doszło w niedzielę (23 stycznia), około godziny 15.20, na wysokości stacji Orlen w Rumi (ul. Dąbrowskiego). Według relacji służb, auto uderzyło tam w jedną z latarni, które znajdują się na pasie zieleni rozdzielającym jezdnie oraz chodnik.

Reklama
Reklama

Działania naszych strażaków objęły zabezpieczenie miejsca zdarzenia, zabezpieczenie działań policji oraz pracowników zakładu energetycznego. Po usunięciu samochodu uprzątnięto latarnię z chodnika oraz zamieciono miejsce zdarzenia z pozostałości pokolizyjnych – opowiadają strażacy w komunikacie.

Inne interwencje w Rumi (16-18.01.2022)

Miniony tydzień był bardzo pracowity dla strażaków OSP Reda, którzy interweniowali wielokrotnie także w Rumi, m.in.:

przy pożarze altany na ogródkach działkowych (16.01/ 23:20) – Rumia, ulica Pomorska:

pożarze budynku przy ul. Janowskiej w Rumi (17.01/ 09:32);

czy przy wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na ul. Sobieskiego w Rumi – DK nr 6 (18.01/ 17:13)

Sygnały od czytelników

Jeśli jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia na terenie Rumi lub po prostu chciałbyś się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami o mieście, zapraszam do kontaktu!

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *