Rumia Kryminalnie

23-latek zatrzymany przez kryminalnych z Rumi

23-latek zatrzymany przez kryminalnych z Rumi
Reklama Reklama

Kryminalni z Rumi zatrzymali 23-latka, który posiadał w mieszkaniu narkotyki. Funkcjonariusze podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli amfetaminę, marihuanę i extasy.

W poniedziałek (24 stycznia) po południu policjanci kryminalni z Rumi zatrzymali 23-letniego mieszkańca Redy, który posiadał narkotyki. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono prawie 60 gramów amfetaminy, kilkanaście gramów marihuany oraz kilkadziesiąt sztuk tabletek extasy. Zabronione substancje zostały zabezpieczone do sprawy.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Mężczyzna został przetransportowany do komisariatu, gdzie śledczy przedstawili mu zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo karę do 3 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie na blogu Tymczasem w Rumi opisywałem także inne wydarzenia, m.in. kolizję na ulicy Dąbrowskiego oraz złodzieja zatrzymanego na gorącym uczynku. Sprawdź kategorię Wiadomości.

Sygnały od czytelników

Jeśli jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia na terenie Rumi lub po prostu chciałbyś się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami o mieście, zapraszam do kontaktu!

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.