Kolizja przy ul. Ceynowy. Jeden z kierowców był nietrzeźwy i nie posiadał prawa jazdy.

Kolizja przy ul. Ceynowy. Jeden z kierowców był nietrzeźwy i nie posiadał prawa jazdy.
Reklama
Reklama

Wczoraj (16 kwietnia) przed godziną 20:00 policjanci otrzymali informację o kolizji drogowej w Rumi do której doszło na ul. Ceynowy. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz zajęli się ustalaniem okoliczności.

Reklama
Reklama

Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 49-latek z Gdańska kierujący Toyotą, prawdopodobnie podczas włączania się do ruchu – wykonywanego manewru cofania, nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego zderzył się z Citroenem, którym kierował 31-latek . Obaj kierowcy zostali poddani badaniom alko-testem. Okazało się, że kierowca Toyoty był nietrzeźwy, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.  Mężczyzna ten nie posiadał uprawnień do kierowania.

Teraz sprawą zajmą się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komisariatu Policji w Rumi. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.  

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *