Koncert East West Rockers w Rumi!

Reklama
Reklama

9 lipca, czyli w najbliższą sobotę, Rumia zamieni się na parę godzin w słoneczną Jamajkę! A to wszystko za sprawą nowej imprezy w naszym mieście- Międzynarodowego Święta Reggae, podczas którego wystąpią gwiazdy gatunku!

Jako pierwsza na scenie letniej MDK RUMIA wystąpi międzynarodowa formacja The Rockas, której członkowie pochodzą z Afryki, wyspy Mauritius oraz Polski. Podczas koncertów zespołu, obok stylowego, „korzennego” reggae możemy usłyszeć utwory inspirowane transową rytmiką afrobeatu czy żywiołowego sega.
Zaraz po nich wystąpi prawdziwy weteran tej hipnotycznej muzyki, w którego barwie głosu rozkochała się sama Cedella Booker- matka Boba Marley’a. Mowa oczywiście o Errolu Organsie, który do Rumi przyjedzie wraz z zespołem Trenchtown Experience. Chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że z racji swoich muzycznych inspiracji, oprócz autorskich utworów w repertuarze artysty znajdziemy także wybrane przeboje wielkiego Króla z Jamajki. 🙂

Reklama
Reklama

Przypomnijmy: Sobota, 9 lipca, godz. 17:00, Scena Letnia Miejskiego Domu Kultura w Rumi (Park Starowiejski). Nie może Was tam zabraknąć!

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *