OKS Janowo rozwiązany? Czy klub będzie dalej istnieć?

Reklama
Reklama

Dotarła do nas smutna informacja. Osiedlowy Klub Sportowy Janowo zostanie rozwiązany, po 18. latach działalności!

Jako powód rozwiązania OKSu zarząd podał brak zaangażowania obecnej kadry w treningi i mecze klubu, a także wycofanie się głównego sponsora.
Grający w Klasie B janowianie w swoim pożegnalnym (jak się okazało) sezonie 2015/2016 przez pierwsze 12. kolejek odnieśli tylko jedną porażkę i do 23 kwietnia br. obejmowali fotel lidera. Później jednak przegrali wszystkie 5 rozegranych meczów, zdobywając punkty jedynie poprzez walkower rywali. Na ostatnich dwóch spotkaniach nie stawili się na boisku. Ostatecznie żółto-czarni zdobyli 37 punktów i zajęli 5. miejsce w tabeli.

Reklama
Reklama

Do rozwiązania klubu dojdzie przy najbliższym posiedzeniu Rady Nadzorczej, w sierpniu. Trener Zbigniew Jantowski za pośrednictwem Facebooka opublikował podziękowania dla wszystkich zawodników i sympatyków OKSu.

(Na zdjęciu: Mecz barażowy z Cedatem Straszyn o awans do klasy A. Arkadiusz Kowalik zdobywa gola na 2:0 i pieczętuje największy sukces klubu w historii. Lipiec 2004′.)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *