Reklama Reklama

Koncert gwiazdy w Redzie. Będzie się działo!

21 sierpnia w pobliskiej Redzie wystąpi Mrozu – polski piosenkarz, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Wstęp wolny!

Reklama Reklama

Mrozu to jeden z najciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, a jego koncerty to prawdziwy zastrzyk energii. Zadebiutował ponad 10 lat temu wydając w tym czasie 5 albumów, które zyskały status Złotych i Platynowych Płyty. Jego przeboje zdobywały szczyty radiowych list przebojów, a hit takie jak „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” nuciła cała Polska. W swojej twórczości łączy blue, soul i rock and roll. Niedawno na rynku ukazał się jego najnowszy singiel „Złoto”, który zapowiada nowe wydawnictwo artysty.

Występ Mroza poprzedzi koncert zespołu Mitra. To gdyński, siedmioosobowy zespół folk rockowy, w którego twórczości można znaleźć akcenty wielu gatunków muzycznych. Spoiwem nadającym artystom wyjątkowy charakter jest sekcja dęta, która w połączeniu z dźwiękami akordeonu i instrumentów klawiszowych buduje niepowtarzalny klimat i stanowi wyróżniające brzmienie zespołu.

Oprócz tego, dla wszystkich odwiedzających (przez całe 7 godzin) dostępne będzie dmuchane miasteczko.

Program wydarzenia i atrakcje:

  • 12:00 – 19:00 – Festiwal Dmuchańców;
  • 19:00 – Koncert: zespół Mitra;
  • 21:00 – Koncert: Mrozu;
  • 22:30 – Zakończenie koncertu i opuszczanie terenu;

*Podany przez organizatorów harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Wstęp na wydarzenie

Wejście na teren imprezy masowej, czyli strefy koncertowej rozpocznie się o godzinie 18:00. Strefa gastronomiczna, dmuchane miasteczko oraz stragany wystawiennicze zaczynają działać o godzinie 12:00!

Dojazd na wydarzenie

Reklama Reklama

Wydarzenia odbywają się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, ul. Łąkowa 59.
Koncerty będą miały miejsce na boisku piaskowym w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu, natomiast dmuchańce i wystawców będzie można spotkać przy samym stadionie.
Wjazd od strony ulicy Gdańskiej lub Obwodowej.
Parking – na terenie Powiatowego Zespołu Szkół vis-a-vis stadionu.

Kwestie bezpieczeństwa

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka zakrywająca usta i nos). Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora oraz dezynfekcji dłoni przed wejściem na teren koncertu.

Przed wejściem do strefy koncertowej, zlokalizowanej bezpośrednio pod sceną, każdy uczestnik zostanie poproszony o zakrycie ust i nosa maseczką. W strefie koncertowej obowiązuje zakaz spożywania napojów i posiłków. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego, każdy uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z Regulaminem.

Zachowujcie odpowiedni dystans, dezynfekujcie ręce, zakrywajcie usta i nos, spożywajcie posiłki tylko w wyznaczonych do tego miejscach.

Reklama Reklama

Do zobaczenia!

Koncerty: Mrozu, zespół Mitra. 21 sierpnia 2021, godz. 12:00 – 22:30. Wstęp wolny!
Boisko Piaskowe, MOSiR Reda (ul. Łąkowa 59)

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *