Koncert gwiazdy w Redzie. Będzie się działo!

Koncert gwiazdy w Redzie. Będzie się działo!
Reklama
Reklama

21 sierpnia w pobliskiej Redzie wystąpi Mrozu – polski piosenkarz, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Wstęp wolny!

Mrozu to jeden z najciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, a jego koncerty to prawdziwy zastrzyk energii. Zadebiutował ponad 10 lat temu wydając w tym czasie 5 albumów, które zyskały status Złotych i Platynowych Płyty. Jego przeboje zdobywały szczyty radiowych list przebojów, a hit takie jak „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” nuciła cała Polska. W swojej twórczości łączy blue, soul i rock and roll. Niedawno na rynku ukazał się jego najnowszy singiel „Złoto”, który zapowiada nowe wydawnictwo artysty.

Reklama
Reklama

Występ Mroza poprzedzi koncert zespołu Mitra. To gdyński, siedmioosobowy zespół folk rockowy, w którego twórczości można znaleźć akcenty wielu gatunków muzycznych. Spoiwem nadającym artystom wyjątkowy charakter jest sekcja dęta, która w połączeniu z dźwiękami akordeonu i instrumentów klawiszowych buduje niepowtarzalny klimat i stanowi wyróżniające brzmienie zespołu.

Oprócz tego, dla wszystkich odwiedzających (przez całe 7 godzin) dostępne będzie dmuchane miasteczko.

Program wydarzenia i atrakcje:

  • 12:00 – 19:00 – Festiwal Dmuchańców;
  • 19:00 – Koncert: zespół Mitra;
  • 21:00 – Koncert: Mrozu;
  • 22:30 – Zakończenie koncertu i opuszczanie terenu;

*Podany przez organizatorów harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

Wstęp na wydarzenie

Wejście na teren imprezy masowej, czyli strefy koncertowej rozpocznie się o godzinie 18:00. Strefa gastronomiczna, dmuchane miasteczko oraz stragany wystawiennicze zaczynają działać o godzinie 12:00!

Dojazd na wydarzenie

Wydarzenia odbywają się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie, ul. Łąkowa 59.
Koncerty będą miały miejsce na boisku piaskowym w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu, natomiast dmuchańce i wystawców będzie można spotkać przy samym stadionie.
Wjazd od strony ulicy Gdańskiej lub Obwodowej.
Parking – na terenie Powiatowego Zespołu Szkół vis-a-vis stadionu.

Kwestie bezpieczeństwa

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wyposażenia się w środki ochrony osobistej (maseczka zakrywająca usta i nos). Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora oraz dezynfekcji dłoni przed wejściem na teren koncertu.

Przed wejściem do strefy koncertowej, zlokalizowanej bezpośrednio pod sceną, każdy uczestnik zostanie poproszony o zakrycie ust i nosa maseczką. W strefie koncertowej obowiązuje zakaz spożywania napojów i posiłków. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego, każdy uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z Regulaminem.

Zachowujcie odpowiedni dystans, dezynfekujcie ręce, zakrywajcie usta i nos, spożywajcie posiłki tylko w wyznaczonych do tego miejscach.

Do zobaczenia!

Koncerty: Mrozu, zespół Mitra. 21 sierpnia 2021, godz. 12:00 – 22:30. Wstęp wolny!
Boisko Piaskowe, MOSiR Reda (ul. Łąkowa 59)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *