Koncert kolęd z Grace Gospel Choir

rumia koncert koled grace gospel choir
Reklama
Reklama

Stacja Kultura w Rumi zaprasza na świąteczny koncert i wspólne śpiewanie kolęd z Grace Gospel Choir. Wstęp wolny!Chór Grace Gospel Choir wystąpił w Stacji Kultura w Rumi w kwietniu 2019 r., a przepełnione emocjami, żywe rytmy spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem mieszkańców. Tym razem artyści przedstawią repertuar przygotowany specjalnie na tę porę roku: kolędy i pieśni świąteczne, wszystkie zaaranżowane w gospelowej stylistyce.

Reklama
Reklama

Grace Gospel Choir to chrześcijański chór z Sopotu, działający od września 2004 roku. Tworzą go zakręceni muzyczni pasjonaci czerpiący radość z dźwięków i przesłania muzyki gospel. Chór bierze udział w licznych koncertach i akcjach charytatywnych, współpracując z wieloma wybitnymi muzykami. W 2016 r. Grace Gospel Choir zdobył dwa Srebrne Dyplomy – na XII Międzynarodowym Festiwalu Mundus Cantat oraz Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere! W grudniu 2017 roku chór zdobył Srebrny Dyplom w świątecznej odsłonie Mundus Cantat oraz III miejsce w całym festiwalu. W 2018 r. również wywalczył Srebrny Dyplom w XIII Międzynarodowym Konkursie Mundus Cantat. Od 2010 roku dyrygentką chóru jest Anna Baranowska-Bober.

Koncert Kolędowanie z Grace Gospel Choir. 10 stycznia 2020 r. (piątek), godz. 18:30 – 20:00. Stacja Kultura – Biblioteka Rumia, ul. Starowiejska 2.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *