Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w Rumi

Baner Koncert Dzien Kobiet I Mezczyzn Scaled

Na początku marca w Rumi odbędzie się koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Dziś pojawił się oficjalny plakat imprezy. 🙂

Dzień kobiet i Dzień Mężczyzn w Rumi

Reklama Reklama

Miejski Dom Kultury w Rumi i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi zapraszają na uroczysty koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. W sobotę (5 marca) na scenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Rumi wystąpią: znana z serialu Ranczo i programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Beata Olga Kowalska oraz Joanna Nawrot, Dariusz Wójcik, Jacek Szymański, Aga Skawińska i Piotr Lewicki, a także Rafał Lewandowski przy fortepianie i Katarzyna Rogalska na skrzypcach.

Artyści zaprezentują między innymi utwory operetkowe, musicalowe, piosenki żydowskie czy te z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

Plakat Koncert Dzien Kobiet I Mezczyzn
Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w Rumi. Plakat imprezy.

Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w Rumi. Gdzie kupić bilety?

Wstęp na koncert kosztuje 20 zł. Bilety dostępne są w Miejskim Domu Kultury w Rumi oraz w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wydarzenia i imprezy w Rumi

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas (przez cały rok :)). Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: KONTAKT.

(źródło: informacja prasowa MDK Rumia)

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *