Radzikowski i Abus (Gogglebox) w Rumi. Strongman Cup zza kulis!

Radzikowski i Abus (Gogglebox) w Rumi. Strongman Cup zza kulis!
Reklama
Reklama

Strongman Cup Rumia 2022 za nami! Charytatywne zawody okazały się hitem minionego weekendu – na specjalistyczny wózek inwalidzki dla 14-letniej rumianki Zosi Hinz udało się zebrać 21 tysięcy złotych! Jak popularni komentatorzy z programu Gogglebox, a zarazem sędziowie specjalni zmagań: Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus skomentowali wizytę w naszym mieście? Nie mogło zabraknąć sucharów! 🙂

W niedzielę (20 lutego) na imprezie w Rumi zaprezentowali się najlepsi polscy strongmani, m.in. Oskar Ziółkowski, Maciej Hirsz, Paweł Piskorz, Dariusz Wejer, Rafał Kobylarz oraz Robert Cyrwus – zwycięzca rywalizacji. Popularny „Kropek” wygrał zmagania, zdobywając 29(!) na 30 możliwych punktów. Wydarzenie było okazją nie tylko do podziwiania popisów nadludzkiej siły, ale także do wsparcia ciężko chorej rumianki – Zosi Hinz. Dziewczynka urodziła się z bardzo rzadką chorobą genetyczną Epidermolysis Bullosa.

Reklama
Reklama

Więcej o samym wydarzeniu możecie przeczytać w jednym z moich poprzednich wpisów i relacji: Strongman Cup Rumia 2022. Siłacze pomagali chorej rumiance.

Podczas Strongman Cup Rumia 2022 zmagania zawodników sędziowali Krzysztof Radzikowski (jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy) oraz Dominik Abus. Duet ten może być niektórym z Was znany z dowcipnych komentarzy w programie telewizyjnym “Gogglebox – przed telewizorem”. Wraz z Konradem Karwatem panowie tworzą także swój autorski kanał na YouTube: „Strong Ekipa”, na którym publikują vlogi z codziennego życia.

To właśnie zawodom w Rumi i przyjazdowi nad morze poświęcony był ostatni odcinek serii. 🙂 Oprócz oczywistych sucharów o Rumi (te, które wychwycicie wpiszcie w komentarzach :)) na ekranie pojawia się między innymi gość specjalny wydarzenia: Arkadiusz Tańcula (Fame MMA) czy szatnia Strongmanów.

Odcinek zatytułowany „Pojechaliśmy nad morze!” możecie obejrzeć poniżej. Dla niecierpliwych – relacja z hali MOSiR w Rumi rozpoczyna się od 11 minuty i 42 sekundy.

POJECHALIŚMY NAD MORZE!” (Strong Ekipa)

(Uwaga, uprzedzam – na filmie pojawia się sporo nieocenzurowanych wulgaryzmów)

Zauważcie, że panowie Radzikowski i Abus zwrócili się z prośbą o kontakt do jednego z widzów wydarzenia. 🙂

Rumia na wesoło

…czyli mniej poważna strona naszego miasta. 🙂 W kategorii „Rumia na wesoło” (kliknij, aby przejść) znajdziesz śmieszne obrazki i filmy o Rumi, rumskie memy, historie, anegdoty, dowcipy i inne materiały bardziej “na luzie”. 🙂

  • Skocznia narciarska w Rumi?! Skacz jak Adam Małysz!
  • Program “Królowe życia” z “wizytą” w Rumi!
  • Rumia w programie “Milionerzy”
  • Nowy rok szkolny w stylu Harryego Pottera? Tylko w Rumi! 😉
  • Rumia – miasto romantyków i zakochanych?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *