Koronawirus u pracownika Urzędu Miasta Rumi

Koronawirus u pracownika Urzędu Miasta Rumi
Reklama
Reklama

Urząd Miasta Rumi poinformował w swoim komunikacie z 12 października 2020 r., że u pracownika Wydziału Spraw Obywatelskich potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2.


Jednocześnie magistrat zaapelował o załatwianie spraw urzędowych przede wszystkim telefonicznie pod numerem: 58 679 65 28 (w godzinach pracy urzędu).

Reklama
Reklama

Załatwienie spraw wymagających osobistej wizyty jest możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu pod numerem telefonu: 58 679 65 77. Spotkania będą się odbywać z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego.

Urząd Miasta Rumi, pomimo utrudnień, funkcjonuje normalnie. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować. Z góry przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość – czytamy w komunikacie miasta.


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *