Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi

koronawirus w szkole w rumi sp nr 6 rumia
Reklama
Reklama

Jak poinformował dziś urząd miasta, w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi im. Aleksandra Majkowskiego u jednego z uczniów potwierdzono zachorowanie na COVID-19.Decyzją sanepidu cała klasa została skierowana na domową kwarantannę. Szkoła funkcjonuje normalnie, lekcje odbywają się w trybie stacjonarnym. Dyrekcja szkoły postępuje zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi, pozostając w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wejherowie.

Reklama
Reklama

– To trudny czas dla wszystkich – uczniów, rodziców, nauczycieli oraz dyrekcji – dlatego prosimy o wyrozumiałość oraz zachowanie zdrowego rozsądku. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować – komunikuje Urząd Miasta Rumi.

(wpis opracowałem na podstawie komunikatu i materiałów Urzędu Miasta Rumi)

Koronawirus w Rumi

Wiadomości, informacje i komunikaty na temat koronowirusa w mieście Rumia publikuję w zakładce: Koronawirus w Rumi (kliknij, aby przejść).


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *