„Bajkowa Niedziela” w Rumi

bajkowa niedziela atrakcje w rumi za darmo
Reklama
Reklama

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo zaprasza do janowskiego parku na „Bajkową Niedzielę”, 13 września.

Teatr i atrakcje dla najmłodszych

Od godziny 15.00 z myślą o najmłodszych organizatorzy przygotowali dwa przedstawienia: Byczek Fernando (Teatr Klapa, czyli Pan Koperek i Kminek) oraz Ranczo Brudnego Gary’ego (Teatr Qfer).

Reklama
Reklama

Ponadto, podczas całego wydarzenia na scenie prowadzone będą animacje dla dzieci, a wszystkich zgromadzonych odwiedzi Myszka Mickey. 🙂 Nie zabraknie także baniek mydlanych w formacie XXL.

Artyści na scenie podczas wydarzenia "Bajkowa Niedziela"
Teatr Qfer przedstawi spektakl dla dzieci pt. Ranczo Brudnego Gary’ego. (fot. Dom Kultury SM Janowo)

Koncerty dla nieco starszych

Dla nieco „starszych dzieci”, o godzinie 17.00 rozpocznie się koncert Trójmiejskiej Grupy Wokalnej, z szlagierami Zbigniewa Wodeckiego oraz piosenkami o tematyce morskiej.

Trójmiejska Grupa Wokalna to kilkoro zaprzyjaźnionych zawodowych wokalistów z Trójmiasta. Świetne brzmienie, zróżnicowany repertuar, humor i wdzięk to ich cechy charakterystyczne. Koncertują w Polsce i za granicą, dając blisko 100 koncertów rocznie. Są laureatami m.in. II miejsca w Międzynarodowym konkursie Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona.

Koncert Tribute to Wodecki w Rumi

Tribute to Wodecki – wspominkowy koncert piosenek jednej z największych gwiazd polskiej estrady – wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty – Zbigniewa Wodeckiego. Wśród wykonywanych utworów znajdą się takie ponadczasowe hity jak „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Zacznij od Bacha”, „Chałupy” oraz utwory mniej znane, a równie piękne. Artyści, którzy zaprezentują te przepiękne przeboje to pasjonaci jego twórczości. Mieli także niejednokrotnie przyjemność współpracy z mistrzem i podczas koncertu podzielą się z publicznością ciekawostkami ze wspólnych spotkań na jednej scenie.

Artyści na scenie podczas wydarzenia "Bajkowa Niedziela"
Trójmiejska Grupa Wokalna zagra w Rumi podczas Bajkowej Niedzieli. (fot. Trójmiejska Grupa Wokalna / Facebook)

Koncert Nad wodą

Nad wodą – to program największych polskich hitów związanych z regionem nadmorskim. Lokalny patriotyzm umocnią takie utwory jak „Trzecia miłość żagle” Czerwonych gitar, „Port” Krzysztofa Klenczona i kultowe szanty, idealne do wspólnej zabawy pod chmurką. 

Bajkowa Niedziela w Janowie

Niedziela, 13 września, godz. 15:00. Park Miejski w Rumi Janowie, ul. Filtrowa. Wstęp wolny!

(wpis opracowałem na podstawie materiałów Domu Kultury SM Janowo)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *