Kradł paliwa na stacjach w Rumi i Wejherowie. Został zatrzymany.

Kradł paliwa na stacjach w Rumi i Wejherowie. Został zatrzymany.
Reklama
Reklama

Policjanci kryminalni z Wejherowa ustalili sprawcę kradzieży paliwa z dwóch stacji paliw w powiecie. 33-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie w ostatnim czasie pracowali nad sprawami kradzieży paliwa ze stacji paliw w Rumi i Wejherowie. W trakcie wykonywanych czynności ustalili okoliczności tych kradzieży oraz tożsamość sprawcy.

Reklama
Reklama

Odpowiedzialnym za przestępstwa okazał się 33-letni mężczyzna. Sprawca ukradł łącznie 250 litrów paliwa. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty dotyczące kradzieży mienia. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również:

  • Włamanie do sklepu w Rumi. Trwają poszukiwania sprawcy [WIDEO]
  • Znamy dalsze losy Domu Kultury SM Janowo!
  • Co z nowym urzędem i budową “centrum” miasta w Rumi?
  • Przez lata nauczał w Rumi, teraz potrzebuje pomocy.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)

Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *