Lechia II Gdańsk zbyt silna dla Orkana [WIDEO]

Lechia II Gdańsk zbyt silna dla Orkana [WIDEO]
Reklama
Reklama

MKS Orkan Rumia w swoim trzecim spotkaniu rundy wiosennej IV ligi przegrywa z rezerwami Lechii Gdańsk 2:6. Kolejny mecz rozegra w roli gospodarza, już za tydzień.

Zdjęcie tytułowe: lechia.net (zrzut ekranu z transmisji meczu)

Lechia II Gdańsk – MKS Orkan Rumia

Spotkanie Lechia II Gdańsk – MKS Orkan Rumia zostało rozegrane w niedzielę (20 marca) na płycie głównej stadionu przy Traugutta 29 w Gdańsku. Dwie bramki dla Orkana zdobyli Dawid Kowalski w 48′ i Jakub Krefft 82 minucie meczu. Dla Lechii strzelali z kolei Dominik Majer (3′, 52′) , Bassekou Diabate (27′ 56′), Filip Koperski (42′) i Egzon Kryeziu (56′).

Transmisja ze spotkania:

Zapis wideo ze spotkania przygotował serwis Lechia.tv. Możecie go obejrzeć poniżej.

Lechia II Gdańsk – Orkan Rumia 6:2 (3:0) 

Skład MKS Orkan Rumia: Piotr Kolera, Jakub Krefft, Kacper Kiełb, Dawid Darga, Mateusz Szczygielski, Dominik Składowski, Michał Ozga, Dawid Kowalski, Mikołaj Ciecierski (69′), Rafał Ogrodowicz, Jakub Golc.
Rezerwowi: Jakub Barlak (69′), Patryk Mróz (69′), Michał Siwak, Miłosz Ćwikła, Rafał Mudlaff, Dawid Rogacki (69′).

Skład Lechii Gdańsk: Michał Buchalik – Maciej Kaczorowski(kpt), Maciej Zagraba, Maciej Stanowski, Egzon Kryeziu, Bassekou Diabate, Ryszard Sumiński, Filip Koperski, Tomasz Makowski, Tomasz Neugebauer, Dominik Majer.
Rezerwowi: Mikołaj Pietrzak, Morgan Grądziel, Adrian Kurpiewski, Michał Sadowski, Adam Łabor.

Sytuacja w tabeli robi się nieciekawa

Porażka z Lechią II Gdańsk to kolejna, trzecia z rzędu przegrana Orkana na wiosnę. W marcu klub z Rumi przegrał wpierw z Czarnymi Pruszcz Gdański 1:2, a później z Gromem Nowy Staw 2:5. W 18. dotychczas rozegranych spotkaniach w IV lidze Orkan zdobył 14 punktów. Zaliczył 4 wygrane, 2 remisy i 12 porażek. Klub strzelił 24 i stracił 47 bramki. Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Już za tydzień: MKS Orkan Rumia – Bytovia Bytów

Kolejny mecz MKS Orkan Rumia odbędzie się 27 marca (niedziela), w roli gospodarza, na stadionie miejskim w Rumi. Rywalem będzie Bytovia Bytów. Początek spotkania o godzinie 12.00.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Wpis opracowałem na podstawie materiałów udostępnionych przez serwis lechia.net oraz laczynaspilka.pl.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *