„Leszczoteka” w Domu Kultury SM Janowo. Wstęp wolny!

leszczoteka sm dom kultury janowo koncert
Reklama
Reklama

Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” zaprasza na bezpłatny recital „Leszczoteka” oraz finisaż wystawy malarstwa Andrzeja Sobieraja i Kornela Kowalskiego.Recital „Leszczoteka” zostanie zaprezentowany przez Agę Skawińską (wokal) oraz Macieja Łyszkiewicza (piano). Usłyszymy w nim piosenki zespołu Leszcze.

Reklama
Reklama

Leszczoteka – Recital

Leszczoteka” to zbiór piosenek z repertuaru znanego w całej Polsce zespołu Leszcze. Któż z nas nie zna takich przebojów jak „Kombinuj dziewczyno” czy „Ta dziewczyna”. Twórcą muzyki i słów tych piosenek jest gdynianin, Maciej Łyszkiewicz. Znacie te piosenki z interpretacji męskiej, a na koncercie spojrzymy na te i inne przeboje oczyma kobiety – niezwykle utalentowanej muzycznie aktorki Agnieszki Skawińskiej.

  • Agnieszka Skawińska– aktorka scen muzycznych i dramatycznych. Dająca się poznać również na arenie międzynarodowej, poprzez gościnne występy na festiwalach, koncertach czy udział w spektaklach. Jako dyrektorka Miejskiego ł Domu Kultury w Rumi i Założycielka Zawodowego Teatru MDK propaguje edukację artystyczną. Organizatorka życia kulturalnego i pasjonatka życia.
  • Maciej Łyszkiewicz – gdyński pianista, kompozytor i autor tekstów. Laureat wielu nagród za swoją twórczość, m.in. Nagrody Prezydenta Miasta Gdyni. Twórca zespołów Leszcze, No Limits, Iza&Latynoscy Brothers i The Q. Swój czas poświęca również na działania charytatywne, m.in. koncert Muzycy dla Hospicjum. Jego muzyka prezentowana jest w Polsce i w stacjach radiowych na całym wiecie.

Widzialne i niewidzialne – finisaż wystawy

Częścią wydarzenia będzie także finisaż wystawy malarstwa Andrzeja Sobieraja i Kornela Kowalskiego “Widzialne i niewidzialne”. Pisałem Wam o niej we wpisie na blogu: “Widzialne i niewidzialne” w Rumi. Feeria barw i nieograniczona wyobraźnia.

4 października (niedziela), godz. 17.00. Dom Kultury SM Janowo. Wstęp wolny!
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona – obowiązują maseczki i zachowanie dystansu.


(wpis opracowałem na podstawie materiałów organizatora)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *