Orkan Rumia znów z dwucyfrowym wynikiem! Co za passa!

Orkan Rumia znów z dwucyfrowym wynikiem! Co za passa!
Reklama
Reklama

W zeszłym (przedwcześnie zakończonym) sezonie Orkan zakończył rozgrywki na przedostatnim miejscu tabeli. W tym, po 10 kolejkach, jest liderem i gromi rywala za rywalem. 😉Nie wiem, co się stało z Orkanem Rumia pomiędzy ubiegłym, a obecnym sezonem, ale na pewno nie mam nic przeciwko takim rezultatom. W meczu 10 kolejki V ligi (klasa okręgowa), rozegranym na wyjeździe 27 wrześniaMKS Orkan Rumia pokonuje Potok Pszczółki 12:0! Orkan z 28 punktami w 10 spotkaniach jest obecnym liderem tabeli, a wśród rywali ma najwięcej strzelonych i najmniej straconych bramek (43:12).

Reklama
Reklama

Bramki dla Orkana Rumia:

3 x Kacper Kiełb (+ 4 asysty), 3 x Jakub Krefft, 2 x Mikołaj Ciecierski, (+ asysta) 2 x Michał Wiśniewski (+ asysta), 2 x Dawid Kowalski (+ asysta). Na uwagę zasługują m.in. 3 asysty Michała Ozgi.

W następnej kolejce – GTS Mokry Dwór

Kolejny mecz 3 października (sobota), o godzinie 16:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Mickiewicza 43 w Rumi. Rywalem niebiesko-żółto-czerwonych będzie GTS Mokry Dwór.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *