LIPIEC W RUMI 2019. Program, artyści, koncerty, atrakcje.

LIPIEC W RUMI 2019. Program, artyści, koncerty, atrakcje.
Reklama
Reklama

To będzie gorące lato i intensywne wakacje w Rumi! Znamy już wszystkie atrakcje tegorocznej edycji wydarzenia „LipiecWRumi”. Mówiąc krótko: będzie się działo! Wstęp wolny!

Na otwarcie – koncert muzyki filmowej

Tegoroczny cykl letnich wydarzeń pod nazwą Lipiec w Rumi rozpocznie się 12 lipca o godzinie 20:30, wspólnym koncertem Beaty Kozidrak z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą dyrygenta Przemysława Pasternaka. W pierwszej części występu wybrzmią hity znane z kultowych produkcji filmowych oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej. Natomiast w drugiej części koncertu gwiazda wieczoru, wspólnie z orkiestrą, wykona najbardziej znane utwory. Wydarzenie odbędzie się na boisku przy ul. Bukowej 7 w Rumi.

Reklama
Reklama
Muzycznego otwarcia tegorocznego „Lipca w Rumi” dokona Beata Kozidrak wspólnie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej i Przemysławem Piotrem Pasternakiem. W pierwszej części koncertu wybrzmią hity znane z kultowych produkcji filmowych, takich jak "Gwiezdne wojny" czy "Park Jurajski", oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej – w tym „Y.M.C.A.” Village People oraz „Shallow” Lady Gagi.

Festiwal Światła w Rumi

Kolejną atrakcję tegorocznego Lipca w Rumi 2019 stanowi Festiwal Światła. Jak przekonują organizatorzy, za sprawą specjalnej aparatury, park przy Miejskim Domu Kultury zmieni się nie do poznania! Festiwal rozpocznie się 20 lipca (w sobotę) o godzinie 22:00 i potrwa do północy.

Podświetlone zostaną między innymi liczne drzewa oraz Dworek pod Lipami. Zwieńczeniem wizualnych atrakcji będzie teatr ognia oraz dwa kilkunastominutowe pokazy laserowe. Nie zabraknie też pirotechniki. Przez cały ten czas dostępna będzie strefa gastronomiczna.

W piątek poznaliśmy kolejną atrakcję tegorocznego Lipca w Rumi 2019! Jest nią Festiwal Światła. Jak przekonują organizatorzy, za sprawą specjalnej aparatury, park przy Miejskim Domu Kultury zmieni się nie do poznania!

Zlot Foodtrucków i koncert C-Boola

Ostatnią atrakcją tegorocznej edycji „Lipca w Rumi” będzie dwudniowy zlot food trucków. W sobotni wieczór, 27 lipca o godzinie 21:00 – miejskim parkiem zawładną klubowe klimaty. Wszystko za sprawą C-Boola, czyli wielokrotnie nagradzanego polskiego producenta muzycznego, który zasłynął dzięki tytułom, takim jak: „Wonderland”, „Never go away” czy „DJ is your second name”. Występ zostanie wzbogacony o wyjątkowe efekty audiowizualne.

Hej! Wciąż mało? 🙂 W takim razie może trochę chilloutu!

Pamiętajcie, że to nie jedyne miejskie atrakcje przygotowane w lipcu. 🙂 11 i 25 lipca odbędą się pierwsze wydarzenia z cyklu: Letni house i zimne lody! Szczegóły pod tym linkiem.

mdk rumia impreza letni house i zimne lody
fot. Paweł Jałoszewski

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 Comments

  1. kasia

    A czy będzie w tym roku kink letnie w Rumi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *