Mieszkańcu, czytaj uważnie komunikaty!

Mieszkańcu, czytaj uważnie komunikaty!
Reklama
Reklama

Na klatkach schodowych i skrzynkach pocztowych budynków należących do Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” zaczęły pojawiać się ogłoszenia łudząco podobne do komunikatów zarządcy. Spółdzielnia oświadcza, że nie ma z nimi nic wspólnego.


Mieszkańcy osiedli będących częścią Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” mogli w ostatnim czasie otrzymać ulotki z ofertą remontową: wymianą drzwi czy konserwacją stolarki okiennej. Podobne zawieszki/ulotki pojawiały się na osiedlu już w latach ubiegłych, między innymi w październiku 2019 roku.

Reklama
Reklama

Co ciekawe, treść znajdującą się na ulotce czy wywieszce sugeruje, że usługa jest refundowana. Jak wyjaśnia SM Janowo, nie ma ona z tą informacją nic wspólnego, a wspomniane wyżej reklamowane usługi nie są przez nią refundowane. Przy okazji tego typu wywieszek, Spółdzielnia apeluje do mieszkańców o rozważne wybieranie ofert i każdorazowe ich sprawdzanie.

Komunikat Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo”:

Uwaga!
Spółdzielnia po raz kolejny otrzymała informację o osobach podających się za pracowników Spółdzielni informujących o rzekomo planowanym przeprowadzeniu wymiany stolarki okiennej i drzwi wejściowych do mieszkań.Informujemy, że Spółdzielnia nie ma z tą informacją nic wspólnego. Przypominamy też, że pracownicy Spółdzielni ubrani są w zielone kombinezony z logo Spółdzielni, posiadają identyfikatory i nie żądają żadnych opłat z tytułu świadczonych usług. Natomiast firmy, którym Spółdzielnia zleca wykonanie jakichkolwiek prac, posiadają upoważnienie ze Spółdzielni i również nie żądają żadnych pieniędzy.

O zaplanowanych pracach, Spółdzielnia informuje w formie ogłoszeń (na drzwiach, w gablotach), a ogłoszenia te opatrzone są pieczęcią Spółdzielni. Apelujemy do mieszkańców o rozważne wybieranie ofert i każdorazowe ich sprawdzanie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt ze Spółdzielnią pod nr tel. 58 679-57-00.

Pozdrawiamy SM Janowo.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *