Mieszkaniec Rumi z rekordem Polski

Mieszkaniec Rumi, rekordzista Polski
Reklama
Reklama

Zimna woda zdrowia doda? Myślę, że sporo na ten temat do powiedzenia miałby rumianin Krzysztof Drozd, który pobił rekord Polski w najdłuższym łącznym przebywaniu w lodowatej wodzie w ciągu doby.

W Nowym Folwarku, niedaleko Poznania, 11 i 12 marca czworo śmiałków podjęło próbę ustanowienia rekordu Polski w najdłuższym łącznym przebywaniu w lodowatej wodzie w ciągu doby. Jednym z nich był Krzysztof Drozd, mieszkaniec Rumi.

Reklama
Reklama

W ciągu 24 godzin uczestnicy wyzwania 36-krotnie na zmianę wchodzili na 10 minut do bali wypełnionej wodą o temperaturze nieprzekraczającej 2 stopni Celsjusza. Każdy z uczestników spędził więc na nietypowym morsowaniu łącznie 6 godzin.

Jak podkreśla rumianin, radość i satysfakcja z rekordu są ogromne, ale najbardziej docenia to, że mógł pokonać swoje bariery, będąc w zespole.

Rumska Aleja Gwiazd. Historie i sukcesy mieszkańców Rumi

Wyjątkowe historie i sukcesy mieszkańców z mojego regionu to coś, co lubię najbardziej. Trochę już ich opisałem- na tyle dużo, żeby stworzyć osobną kategorię na blogu. Nazwałem ją (nieco z przymrużeniem oka): “Rumska Aleja Gwiazd”. Lista cały czas się powiększa, a wpisów przybywa.

(źródło: Urząd Miasta Rumi)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *