Mieszkaniec Rumi zatrzymany m.in. za posiadanie narkotyków

narkotyki rumia amfetamina zatrzyanie mieszkanca
Reklama
Reklama

Policjanci z Rumi zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który ma do odbycia karę 15 dni pozbawienia wolności. Odpowie on również za posiadanie narkotyków, które znaleziono w jego mieszkaniu.Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi zdobyli informację, że poszukiwany 40- letni mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań w Rumi, a dodatkowo może on posiadać narkotyki. Niczego niespodziewający się mężczyzna został przez funkcjonariuszy zatrzymany pod ustalonym adresem, a na stole w pokoju w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli worek z białym proszkiem. Po przeprowadzonym badaniu narkotesterem oraz zważeniu zabezpieczonej substancji potwierdzono, że poszukiwany mężczyzna posiadał ponad 16 gramów amfetaminy.

Reklama
Reklama

Mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i został mu przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających. Teraz, oprócz wcześniej zasądzonego wyroku pozbawienia wolności w wymiarze 15 dni, musi się liczyć dodatkowo z karą za popełnione przestępstwo narkotykowe, za które grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(wpis opracowałem na podstawie komunikatu Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *