Reklama Reklama

Mieszkaniec Rumi zatrzymany za fałszywą zbiórkę pieniędzy

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie poinformowała o zatrzymaniu 27-letniego mieszkańca Rumi. Mężczyzna za pośrednictwem Internetu prowadził fałszywą zbiórkę pieniędzy.

Reklama Reklama

Nad sprawą pracowali policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Mundurowi ustalili, że 27-latek z Rumi zbierał pieniądze pod pretekstem pomocy mieszkańcom Turcji po trzęsieniu ziemi.

Mężczyzna został zatrzmany przez funkcjonariuszy. Po przesłuchaniu, usłyszał 8 zarzutów. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

(wpis opracowałem na podstawie komunikatu KPP Wejherowo)

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *