„Fiesta” na koniec lata w Redzie

„Fiesta” na koniec lata w Redzie
Reklama
Reklama

Fabryka Kultury w Redzie zaprasza na zakończenie lata w meksykańskim klimacie.

Co robić w weekend?

W najbliższy weekend w Rumi odbędzie się Leśna Potańcówka przy wejściu do lasu od ulicy Strzeleckiej (tzw. „Strzelnica”) oraz Piknik rodzinny z fundacją Rodzina w mieście Rumia, w Parku Starowiejskim. W obu tych wydarzeniach weźmiecie udział za darmo.

Reklama
Reklama

Ciekawą propozycję na spędzenie wolnego czasu mają także nasi sąsiedzi z Redy. W sobotę (26 sierpnia) w Parku Miejskim w Redzie (ul. 1 maja) odbędzie się Fiesta na koniec lata. Start imprezy o godzinie 12:00. Podobnie jak w przypadku rumskich wydarzeń – wstęp jest bezpłatny.

Program Fiesty na koniec lata z Fabryka Kultury w Redzie:

12:00 – 14:00 – super animacje dla dzieci w klimacie meksykańskim, gry i zabawy z Ence Pence, wizyta maskotki i tańce z maskotką.

14:00 – 15:55 – koncert zespołu Trio Mariachi, który wykona latynoskie przeboje m.in. Despacito, Bailando, Duele el corazon, La Bamba i wiele innych.

14:00 – 17:00 – darmowe stanowisko z animatorami: gry XXL, koło fortuny, ozdabianie piniaty, meksykańskie kolorowanki

12:00 – 17:00 [przez cały czas] – darmowe dmuchańce, pokaz ogromnych baniek mydlanych XXL, darmowe malowanie twarzy (również meksykańskie wzory), kolorowe warkoczyki, przejażdżki konikami, samochodziki, stoiska z zabawkami i gadżetami, balony na hel, strzelnica sportowa.

Gastronomia:

foodtrucki Rastelli, Tadam Tadam, Dos Amigos, stoisko z popcornem, nachosami i watą cukrową.

Organizatorem imprezy jest Fabryka Kultury w Redzie.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *