Mieszkanka Rumi w programie „99 – Gra o wszystko”!

Mieszkanka Rumi w programie „99 – Gra o wszystko”!
Reklama
Reklama

Program stacji TTV „99 – Gra o wszystko” to 100 uczestników, 99 konkurencji i tylko 1 zwycięzca! W gronie zawodników biorących udział w najnowszej edycji show znalazła się rumianka – Adriana Kołodziejska.

99 – Gra o wszystko. Na czym polega program?

Produkcja stacji TTV „99 – Gra o wszystko” to turniej, w którym uczestnicy mierzą się w nietypowych konkurencjach. Liczy się spryt, werwa i otwarta głowa. Po każdym z zadań eliminowana jest jedna osoba. Do finałowego, 12. odcinka, dociera ośmiu najlepszych, którzy walczą o główną nagrodę – 50 000 złotych.

W programie ’99 gra o wszystko’ może stać się wiele. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak potoczy się dana konkurencja i jaki będzie jej wynik. Jednak co jest bardziej przydatne, brawura i odwaga, czy może przemyślana taktyka? Co zaprowadzi naszych uczestników do zwycięstwa? Opinie są podzielone, jednak najważniejsza jest dobra zabawa i ogromny dystans. Wtedy można osiągnąć wiele.”

fragment zapowiedzi programu

99 – Gra o wszystko VIP. Edycja z gwiazdami z telewizji

Pierwsza edycja show 99 – Gra o wszystko została wyemitowana w połowie stycznia 2022 roku, z podtytułem „VIP”. Wzięli w niej udział uczestnicy innych programów TTV, m.in.: Sylwia Bomba, Mariusz Kozak, Kuba Feliński, Ola Kutz, Andrzej Wierzbicki, Malwina Wędzikowska czy Jacek Wójcik. Seria osiągnęła rekordową oglądalność dla stacji – finałowy odcinek przyciągnął uwagę aż 1,12 mln osób.

(źródło: materiały promocyjne stacji TTV)

To, jak mniej więcej wyglądają zmagania w turnieju „99 – Gra o wszystko„, możesz zobaczyć na zwiastunie wideo poniżej:

Adriana Kołodziejska z Rumi w programie 99 – Gra o wszystko

Program „99 – Gra o wszystko” powrócił na antenę stacji TTV dość szybko, bo jeszcze w marcu tego roku. Wśród 100 śmiałków biorących udział w drugiej edycji show znalazła się Adriana Kołodziejska z Rumi.

Uczestniczka programu „99 – Gra o wszystko”, Adriana Kołodziejska z Rumi. (źródło: materiały promocyjne stacji TTV / Facebook.com)

Mieszkanka Rumi zajęła miejsce w połowie stawki, odpadając w odcinku numer 8, wyemitowanym 23 kwietnia 2022 roku.

Kluczową przeszkodą dla Adriany było zadanie polegające na spuszczeniu powietrza z materaca i zapakowanie go do pokrowca. Materaca nie można było przedziurawić, pod karą dyskwalifikacji. Adriana w czasie zmagań skaleczyła palca u prawej dłoni, przez co czynności zabierały jej nieco więcej czasu, niż pozostałym uczestnikom. Ostatecznie, nie wykonała zadania i została wyeliminowana.

Wraz z rumianką, w odcinku numer 8 z programu odpadli również Łukasz, Grzegorz, Kinga, Magdalena, Arek, Piotr i Roman. Podczas konkurencji gośćmi specjalnymi byli Agnieszka Kotońska (program Gogglebox: Przed telewizorem) oraz dziennikarz Jan Pirowski.

„W programie bawiłam się jak najszczęśliwsze dziecko”

Miałem okazję skontaktować się z Adrianą Kołodziejską. Jak sama przyznaje podczas rozmowy, w programie 99 – Gra o wszystko było „niesamowicie„. Na tyle, że traktuje go jako „przygodę życia„. 🙂

– Pojechałam tam, by się bawić i zabawa była rewelacyjna. Obawiałam się na początku zaciekłej rywalizacji, ale okazało się, że ludzie są super. Pomagaliśmy sobie, podpowiadaliśmy i przede wszystkim – kibicowaliśmy nawzajem. Oczywiście, rywalizacja i tak była, ale zdrowa, motywująca. Poznałam wielu wspaniałych, pomocnych i ciepłych osób, z którymi mam kontakt nawet teraz. Bawiłam się jak najszczęśliwsze dziecko i uzyskałam wspaniałe wspomnienia – opowiada Adriana Kołodziejska.

Zmagania, oprócz sporej frajdy, były także wymagającym doświadczeniem. Uczestniczka z Rumi zdradziła także tajemnice „zza kulis” tworzenia programu:

– Jeden dzień na planie zdjęciowym był odczuwalny jak tydzień, bo tyle się działo. Prace trwały od 7 do 21. W efekcie, pod koniec dnia miało się problem by przypomnieć sobie, co robiliśmy rano. Był taki stres, że nawet w brzuchu ściskało, bo nie wiedzieliśmy co nas czeka. Ale! Był tez śmiech, zabawa, tańce i przyjemne rozmowy – mówi rumianka.

Adriana, czyli „Kobiecy wilk morski” z Rumi. (fot. TTV, materiały promocyjne „99 – Gra o wszystko” / facebook.com)

Wszystkie (dotychczas wyemitowane) odcinki programu 99 – Gra o wszystko dostępne są na platformie player.pl.

Mieszkanka Rumi w programie Big Brother

Jakiś czas temu opisywałem na blogu historię Natalii Dawidowskiej – innej mieszkanki Rumi, która spróbowała swoich sił w programie reality-show Big Brother. 🙂 Szczegóły znajdziesz we wpisie poniżej:

https://tymczasemwrumi.pl/2019/09/14/mieszkanka-rumi-w-nowej-edycji-programu-tvn-big-brother/

Rumska Aleja Gwiazd. Historie mieszkańców Rumi

Wyjątkowe historie i sukcesy mieszkańców z mojego regionu to coś, co lubię najbardziej. Trochę już ich opisałem- na tyle dużo, żeby stworzyć osobną kategorię na blogu. Nazwałem ją (nieco z przymrużeniem oka): “Rumska Aleja Gwiazd”. 🙂 Lista cały czas się powiększa, a wpisów przybywa. Znajdziesz w niej między innymi:

  • Wygrana LOTTO w Rumi! Mamy nowego milionera!
  • Rumianin wystąpił w programie Ninja Warrior! [WIDEO]
  • Czy Wiedźmin z Rumi przebija odpowiednika z NETFLIXa?
  • Mieszkanka Rumi wygrała program “Szansa na sukces”!
  • Małżeństwo z Rumi w Teleexpressie

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *