Minipark przy ul. Malinowej

Minipark przy ul. Malinowej
Reklama
Reklama

Przy ulicy Malinowej w Rumi powstaje nowy minipark. Edukacyjna przestrzeń powstaje na wcześniej niezagospodarowanej działce, obok placu zabaw.

Nowy minipark przy ul. Malinowej w Rumi ma składać się z ponad 2000 roślin: drzew, krzewów, bylin i traw, znajdującej się na ponad 2,5 tysiąca metrów kwadratowych. Mieszkańcy skorzystają z małej architektury: spacerowych alejek, ławek, stołów, koszów czy dystrybutorów psich woreczków. W parku staną również tablice edukacyjne, które posłużą do ekologicznej gry terenowej.

Reklama
Reklama

W przyszłym roku wykonane zostanie oświetlenie oraz drobne prace dodatkowe przy rabatach i trawniku. Oficjalne otwarcie – w maju 2024 roku.

Sprawdź, co jeszcze buduje się w Rumikategorii INWESTYCJE, gdzie znajdziesz wiadomości o przetargach, remontach, modernizacjach i nowych miejscach biznesowych w Rumi.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *