Mundurowi zagrają dla byłego strażaka

Mundurowi zagrają dla byłego strażaka
Reklama
Reklama

Przed nami II edycja Charytatywnego Turnieju Służb Mundurowych. Osiem drużyn zagra na rzecz przewlekle chorego Artura Szczepańskiego- druha z rumskiej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Reklama
Reklama

W rozgrywkach wezmą udział przedstawiciele wszystkich miejskich służb mundurowych, „Przyjaciele Artura” m.in.: burmistrz Miasto Rumia Michał Pasieczny, przewodniczący rady miasta Ariel Sinicki, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie Jacek Niewęgłowski oraz jego zastępca Grzegorz Kmiecik. Swoje reprezentacje wystawią również rumskie firmy: Windows 2000, Olivia i Toyota.

Po zakończeniu rozgrywek odbędą się licytacje zegarków. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz druha Artura Szczepańskiego z OSP w Rumi, który od lat boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Podczas turnieju będzie można wrzucać datki do puszki oraz wpłacać pieniądze na konto utworzone przez Fundację Pomocy. Organizatorzy zapraszają do kibicowania i udziału w licytacjach.

5 kwietnia (sobota), od 15:00 do 20:00. Hala MOSiR (ul. Mickiewicza).

źródło: MOSiR Rumia

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *