Reklama Reklama

Naucz się udzielać pierwszej pomocy!

Pokaz udzielania pierwszej pomocy w Rumi

Znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy może przydać się nam w każdej chwili. Dlatego warto uporządkować swoją wiedzę i zdobyć potrzebne umiejętności.

Reklama Reklama

Najbliższą okazją do tego będzie kolejne spotkanie z Grupą Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK Wejherowo, które odbędzie się 10 i 11 marca (sobota i niedziela) od 10.00 do 20.00 w pasażu Portu Rumia. Wstęp wolny!

Instruktorzy po raz pierwszy odwiedzili centrum handlowe przy ul. Grunwaldzkiej w miniony weekend. Jak komentują, frekwencja mile ich zaskoczyła!

Nie ukrywamy, że bardzo cieszy nas duża aktywność na naszym punkcie. Mamy nadzieję, że każdy kto odwiedził nasz punkt wyszedł z zakupów usatysfakcjonowany ze zdobytej wiedzy.

Co jeszcze dzieje się w Rumi? Imprezy, wydarzenia, koncerty, spektakle

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *