Co powstanie w budynku po Komforcie w Rumi (ul. Pomorska)?

Bardzo często pytacie mnie, czy wiem co powstaje przy ul. Pomorskiej, w miejsce zamkniętego jakiś czas temu Salonu Komfort. Postanowiłem stworzyć wpis na blogu, zamiast odpowiadać za każdym razem indywidualnie.

W salonie Komfort w Rumi dostępne były materiały do wykańczania wnętrz. Sklep został zamknięty jakiś czas temu, ale pozostał po nim pusty budynek przy ul. Pomorskiej. Zainteresowanie mieszkańców wzrosło w momencie, gdy rozpoczął się jego remont.

Budynek po Komforcie w Rumi. Co w nim będzie po remoncie?

Regularnie otrzymuje wiadomości prywatne i maile, w których czytelnicy bloga pytają mnie, co powstanie w budynku po sklepie Komfort w Rumi (ul. Pomorska). Moja odpowiedź brzmi:

„W budynku po / Komforcie / przy Pomorskiej będzie nowa redakcja Tymczasem w Rumi. Mam nadzieję, że w końcu zaspokoiliście swoją ciekawość.”

– post na fanpage’u Rumskie Memy.

A tak serio, to…po prostu nie wiem. Mam oczywiście swoje podejrzenia i nieoficjalne informacje, ale na ten moment – nie trafiłem nigdzie na oficjalne wiadomości na temat tego, co otworzy się w remontowanym budynku przy ul. Pomorskiej w Rumi. W najbliższym czasie postaram się zdobyć więcej szczegółów.

Aktualnie, tworzę tą notatkę przede wszystkim żeby nie musieć na nie odpowiadać każdemu z Was z osobna. 🙂 Jak tylko dowiem się czegoś więcej na ten temat, możesz być pewny, że zaktualizuję wpis i dam znać swoim czytelnikom na fanpage’u.

Co buduje się w Rumi?

Reklama Reklama

Jakie inwestycje zaplanowano w Rumi? Co buduje się w mieście Rumia? Sprawdźcie wiadomości o inwestycjach, przetargach, remontach, modernizacjach i nowych miejscach biznesowych w Rumi.

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

4 Comments

  1. Reklama Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *