Co powstanie w budynku po Komforcie w Rumi (ul. Pomorska)?

Co powstanie w budynku po Komforcie w Rumi (ul. Pomorska)?
Reklama
Reklama

Bardzo często pytacie mnie, czy wiem co powstaje przy ul. Pomorskiej, w miejsce zamkniętego jakiś czas temu Salonu Komfort. Postanowiłem stworzyć wpis na blogu, zamiast odpowiadać za każdym razem indywidualnie.

W salonie Komfort w Rumi dostępne były materiały do wykańczania wnętrz. Sklep został zamknięty jakiś czas temu, ale pozostał po nim pusty budynek przy ul. Pomorskiej. Zainteresowanie mieszkańców wzrosło w momencie, gdy rozpoczął się jego remont.

Budynek po Komforcie w Rumi. Co w nim będzie po remoncie?

Regularnie otrzymuje wiadomości prywatne i maile, w których czytelnicy bloga pytają mnie, co powstanie w budynku po sklepie Komfort w Rumi (ul. Pomorska). Moja odpowiedź brzmi:

„W budynku po / Komforcie / przy Pomorskiej będzie nowa redakcja Tymczasem w Rumi. Mam nadzieję, że w końcu zaspokoiliście swoją ciekawość.”

– post na fanpage’u Rumskie Memy.

Mam oczywiście swoje podejrzenia i nieoficjalne informacje, ale na ten moment – nie trafiłem nigdzie na oficjalne wiadomości. W najbliższym czasie postaram się zdobyć więcej szczegółów.

Aktualizacja, 24.09.2023 r.:

Wracam z aktualizacją. Na fanpage’u Tymczasem w Rumi jedna z czytelniczek bloga zapytała na temat budynku po Komforcie przy ul. Pomorskiej. Odpowiedzi udzielił Ariel Sinicki (zastępca Burmistrza Miasta Rumi). Według komentarzy, w tym miejscu faktycznie powstanie restauracja/sala weselna, ale nie ma szczegółów na temat nazwy czy daty otwarcia.

Aktualizacja, 22.11.2023 r.:

Jest oficjalne potwierdzenie. W budynku po Komforcie przy ul. Pomorskiej w Rumi powstanie Dom Bankietowy Golden Lion. Otwarcie planowane jest na początek grudnia 2023 r.

Co buduje się w Rumi?

Jakie inwestycje zaplanowano w Rumi? Co buduje się w mieście Rumia? Sprawdźcie wiadomości o inwestycjach, przetargach, remontach, modernizacjach i nowych miejscach biznesowych w Rumi.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

9 Comments

 1. facq

  Ale przecież wystarczyłoby, jeśli kreujesz się na dziennikarza, dowiedzieć się u źródła zamiast tworzyć wpis o niczym..

  • TwR to mój blog/hobby, na którym w wolnym czasie dziele się swoją wiedzą z innymi mieszkańcami.
   Jest wiele tematów, które czekają „w kolejce”.

 2. Dave

  czy już coś więcej wiadomo na ten temat. Plotki głoszą ze ma być jakiś klub czy coś takiego ? Czy ktoś może to potwierdzić.
  Jeżeli tak to słabo że urzad miasta by pozwolił utworzyć takiego molocha który będzie bezpośrednio wpływał na nieruchomosci w Janowie tzn. w okolicy że względu na zwiekszona przestępczość czy wybryki huliganskie i zakłócanie miru domowego.

 3. Kamil

  podbijam temat czy coś więcej wiadomo ? klub, dyskoteka ?

 4. Dawid

  dzień dobry,
  coś słabe zainteresowanie tym tematem. ogólnie już widac więcej, stoliki, bar. I banery że zatrudnią kucharzy.
  Jestem ciekaw czy ta cisza w eterze nie jest wynikiem jakiejś zmowy. Bo jeżeli będzie to dyskoteka nie będzie ona bez wpływu na okolicznych mieszkańców jak i jakość życia. począwszy od miejsc parkingowych a skończywszy na dewastacjach i hałasach.
  Mam nadzieje ze brak zainteresowania Pana jako hobbysty w tym temacie wynika z braku czasu a nie zmowy z nowym właścicielem budynku.

  • Nie mam żadnego kontaktu z właścicielami/właścicielem.
   Przed chwilą zamieściłem aktualizację wpisu.

   • Gienek

    Tam będzie Sala Bankietowa

 5. Mirek

  domena: dbgoldenlion.pl
  Zarejestrowana na:
  Zagroda Sp. z o.o.
  ul Niepodległości 625
  81-855 Sopot, PL
  +48.585507259

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *