Nietypowy pasażer w autobusie ZKM Gdynia

rumia filip z konopii
Reklama
Reklama

W miniony piątek jeden z pasażerów w autobusie ZKM Gdynia prawdopodobnie przedłużył sobie noworoczną zabawę i po spożyciu alkoholu, odmówił opuszczenia pojazdu.3 stycznia 2020 r. (piątek) dyspozytor ZKM Gdynia wezwał patrol Straży Miejskiej do autobusu stojącego przy Dworcu PKP w Rumi, gdzie nietrzeźwy pasażer nie chciał opuścić pojazdu. Mężczyzna odmówił wylegitymowania się i wykonywania poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy, w związku z czym został ujęty przy pomocy środków przymusu bezpośredniego i przewieziony do komisariatu Policji.

Reklama
Reklama

Tam oświadczył, że nazywa się…„Filip z Konopi”. Dopiero po pewnym czasie ustalono jego prawdziwe personalia (okazał się mieszkańcem Gdyni). Za swoje „wyrwanie się”, w postaci nieobyczajnego zachowania oraz wprowadzenia w błąd funkcjonariuszy, Straż Miejska w Rumi skieruje przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu.

Na podstawie: https://sm.rumia.pl/


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *