Niezabezpieczona studzienka i uszkodzone auto mieszkańca Rumi

ulica rozana studzienki wypadek kolizja mieszkaniec rumia rumi tymczasem w rumi blog
Reklama
Reklama

Dziś w nocy (22 sierpnia) otrzymałem wiadomość od mieszkańca Rumi, Marcina. Podzielił się ze mną zdjęciami z ulicy Różanej. Przez niezabezpieczoną studzienkę kanalizacyjną, rumianin uszkodził swój samochód.Cześć. To jakiś żart!” – takimi słowami rozpoczął swoją wiadomość na fanpage’u Tymczasem w Rumi Marcin, mieszkaniec Rumi. Kierowca minionej w nocy (z piątku na sobotę) przejeżdżał przez ulicę Różaną. Pech chciał, że trafił na swojej drodze na niezabezpieczoną, uszkodzoną studzienkę kanalizacyjną:

Reklama
Reklama
ulica rozana studzienki wypadek kolizja mieszkaniec rumia rumi tymczasem w rumi blog

Czy możecie nagłośnić sprawę? Nie dam za wygraną. Skasowałem dwa samochody przez czyjeś niedbalstwo! – komentuje Marcin. – Ktoś najzwyczajniej w świecie ukradł pachołek. Z drugiej strony, pachołek jako jedyna ochrona półmetrowej dziury w drodze? – pyta.

Wraz z publikacją wpisu, przesłałem informację o zdarzeniu do Urzędu Miasta Rumi (podejrzewam, że Marcin zresztą też). Poinformuję, jeśli otrzymam jakiś komentarz w tej sprawie.

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

  • Pod prąd, a później chodnikiem. Można? (nie)Można!
  • Problemy po remoncie. ul. Żwirki i Wigury w Rumi.
  • Pojemniki na odzież używaną w Rumi (Problemy czytelników)
  • Ścieżki rowerowe w Rumi (Problemy mieszkańców)
  • Parkowanie na zieleńcach (Problemy mieszkańców)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *