Festiwal Baniek Mydlanych w Wejherowie

festiwal baniek mydlanych wejherowo 2020
Reklama
Reklama

Festiwal Baniek Mydlanych niedługo odwiedzi pobliskie Wejherowo! Sprawdź szczegóły!Bańki mydlane czekać na Was będą 22 sierpnia (sobota), od godziny 15:00, w Parku Miejskim w Wejherowie im. A. Majkowskiego (ul. Parkowa). Wstęp bezpłatny!

Reklama
Reklama

Na miejscu będą czekać na Was duże ilości darmowego płynu i bańkowe zabawy oraz konkursy z nagrodami. Oprócz tego będziecie mogli wyprobować akcesoria do puszczania baniek, zjeść kolorowe łakocie i granity czy poskakać na dmuchańcach i eurobungee.

Jak przekonują organizatorzy, Festiwal Baniek Mydlanych to doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych.

Jak spędzić lato 2020 w Rumi (i okolicach)?

Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy i inne atrakcje dziejące się w Rumi i jej okolicach podczas tegorocznego lipca i sierpnia publikuję w specjalnie utworzonej zakładce na blogu Lato 2020 w Rumi. Sprawdźcie!


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *