[AKTUALIZACJA] Nowy plac zabaw na terenie Rumi? Wygraliśmy w konkursie!

[AKTUALIZACJA] Nowy plac zabaw na terenie Rumi? Wygraliśmy w konkursie!
Reklama
Reklama


Aktualizacja (7.04.2020):

Mamy to! Zwycięskie miasto, w którym firma Smyk wybuduje nowatorski plac zabaw, to Rumia! Dzięki za całe Wasze zaangażowanie, udostępnianie wpisów i zachęcanie do głosowania!
Szczegóły powinniśmy poznać wkrótce.

Reklama
Reklama
Wygraliśmy! Oto komunikat ze strony konkursowej.

Poniżej znajduje się treść wpisu z 17 marca 2020 r.:

Firma Smyk w na przełomie lutego i marca 2020 roku przeprowadziła akcję „Smok za smoka”, polegającą na wymianie zużytych smoczków na pluszaki. Przekazane akcesoria trafiły do recyklingu i niebawem rozpocznie się proces przetwarzania ich na surowiec wtórny. Z odzyskanego materiału powstanie wyjątkowy plac zabaw! Teraz internauci mogą pomóc wybrać jego lokalizację!

rumia glosowanie na plac zabaw smyk konkurs

Jak oddać swój głos na plac zabaw w Rumi?

Organizator przygotował wirtualną mapę miejsc, w których brakuje publicznych placów zabaw. Zagłosuj i pomóż zdecydować o finalnej lokalizacji projektu! Oczywiście, jedyny słuszny wybór to RUMIA. :)) Głosowanie odbywa się od 16.03.2020 do 05.04.2020 na stronie https://program.smyk.com/program-lojalnosciowy/smokzasmoka/glosowanie. Głosować można raz dziennie!

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *