Reklama Reklama

Nowy plac zabaw w Parku Starowiejskim w Rumi

Plac zabaw zlokalizowany przy ul. Starowiejskiej w Rumi doczekał się nowych elementów!Reklama Reklama

Na placu zabaw w Parku Starowiejskim w Rumi zostały zamontowane dwa sprężynowe bujaki oraz duży przyrząd rekreacyjny: trzy zjeżdżalnie w jednym, przeznaczone przede wszystkim dla małych dzieci.

Nowe elementy trafiły do Rumi w wyniku wygranego plebiscytu internetowego i akcji „Smok za Smoka”, którą firma Smyk przeprowadziła na przełomie lutego i marca tego roku. Przekazane akcesoria trafiły do recyklingu i przetworzone na surowiec wtórny. Z odzyskanego materiału powstał wyjątkowy plac zabaw, którego lokalizację wybrali internauci. Więcej na ten temat pisałem we wpisie:  Nowy plac zabaw na terenie Rumi? Wygraliśmy w konkursie!

(wpis opracowałem na podstawie materiałów Urzędu Miasta Rumi)

Inwestycje i budowy na terenie Rumi

Jakie inwestycje zaplanowano w Rumi? Co buduje się w mieście Rumia? Sprawdźcie wiadomości o inwestycjach, przetargach, remontach, modernizacjach i nowych miejscach biznesowych w Rumi.


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *