Odbuduj formę po kwarantannie!

Odbuduj formę po kwarantannie!
Reklama
Reklama

Kolejne darmowe zajęcia sportowe w Rumi! W ostatnim czasie pojawiła się świetna okazja do regularnego spędzenia aktywnie czasu i treningów w plenerze.Nareszcie możemy bezpiecznie trenować w kilkuosobowych grupach w plenerze. Natura, świeże powietrze, powrót do aktywności fizycznej, witaminy D – czego chcieć więcej? Idealny moment aby poprawić potencjał aerobowy swojego organizmu. Ze względu na ogólnorozwojowy charakter zajęcia są idealne na powrót do aktywności fizycznej np. po kontuzji czy okresie kwarantanny.

Reklama
Reklama

O podpromowanie treningów wśród mieszkańców Rumi zostałem poproszony w wiadomości prywatnej na fanpage’u Tymczasem w Rumi przez trenerów: Alicję Roeske (10 lat doświadczeniem w lekkoatletyce) i Jakuba Stankiewicza (7 lat treningów w MMA). Oboje uzyskali tytuł magistra fizjoterapii.

Razem z koleżanką chcemy zachęcić ludzi do aktywności fizycznej i wyjścia na świeże powietrze, po tym jak zaniedbaliśmy siebie podczas epidemii – opowiada jeden z prowadzących zajęcia, Kuba. – Zależy nam na aktywizacji mieszkańców i stworzeniu rosnącej w siłę grupy chętnych do wspólnego trenowania – dodaje.

Darmowe treningi odbywają się w Rumi, w każdą sobotę o 10:00. W związku z ograniczoną ilością miejsc na treningu obowiązują zapisy: +48 501 840 490 . Po zapisaniu się na zajęcia uczestnik otrzymuję informację z dokładną lokalizacją treningu.

Poniżej znajdziecie filmik motywacyjnego z opisem samych zajęć, ich prowadzących, a także korzyści płynące z aktywności.

Nagranie:

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *