Reklama Reklama

Odbuduj formę po kwarantannie!

Kolejne darmowe zajęcia sportowe w Rumi! W ostatnim czasie pojawiła się świetna okazja do regularnego spędzenia aktywnie czasu i treningów w plenerze.Reklama Reklama

Nareszcie możemy bezpiecznie trenować w kilkuosobowych grupach w plenerze. Natura, świeże powietrze, powrót do aktywności fizycznej, witaminy D – czego chcieć więcej? Idealny moment aby poprawić potencjał aerobowy swojego organizmu. Ze względu na ogólnorozwojowy charakter zajęcia są idealne na powrót do aktywności fizycznej np. po kontuzji czy okresie kwarantanny.

O podpromowanie treningów wśród mieszkańców Rumi zostałem poproszony w wiadomości prywatnej na fanpage’u Tymczasem w Rumi przez trenerów: Alicję Roeske (10 lat doświadczeniem w lekkoatletyce) i Jakuba Stankiewicza (7 lat treningów w MMA). Oboje uzyskali tytuł magistra fizjoterapii.

Razem z koleżanką chcemy zachęcić ludzi do aktywności fizycznej i wyjścia na świeże powietrze, po tym jak zaniedbaliśmy siebie podczas epidemii – opowiada jeden z prowadzących zajęcia, Kuba. – Zależy nam na aktywizacji mieszkańców i stworzeniu rosnącej w siłę grupy chętnych do wspólnego trenowania – dodaje.

Darmowe treningi odbywają się w Rumi, w każdą sobotę o 10:00. W związku z ograniczoną ilością miejsc na treningu obowiązują zapisy: +48 501 840 490 . Po zapisaniu się na zajęcia uczestnik otrzymuję informację z dokładną lokalizacją treningu.

Poniżej znajdziecie filmik motywacyjnego z opisem samych zajęć, ich prowadzących, a także korzyści płynące z aktywności.

Reklama Reklama

Nagranie:

Zobacz:


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *